Фестиваль «АРТ В КАТАКОМБАХ»: розпочато прийом заяв


Мета фестивалю  – залучення широкого кола громадськості, творчих, молодих людей для примноження, збереження та популяризації здобутків народних митців, стимулювання міжнародного культурного обміну, формування національної свідомості, а головне – любові до рідного краю, свого народу, виховання духовної єдності поколінь, яких об’єднує спільна історія та культура.

Професійні, ініціативні та креативні представники event-агентств, асоціацій, підприємств, тур-агентств, які мають досвід проведення аналогічних заходів, запрошуються до проведення цьогорічного фестивалю «Арт в катакомбах», який буде проходити в селі Нерубайське з 18 по 22 травня. Деталізована поденна програма фестивалю буде оприлюднена до кінця березня.

За умовами проекту на проведення арт-фестивалю з бюджету Біляївського району буде виділено до 150 тис. грн. Також організатор, який виграє конкурс, софінансує захід на 30-40 % від вказаної суми.

Заяви, пропозиції та ідеї щодо проведення фестивалю приймається до 30 березня за телефонами: (04852) 2-54-82, 2-58-58, (099) 2107613 та на електронну адресу – art.catacombs@gmail.com. Координатор проекту від Біляївської районної державної адміністрації – Сніжана Шарандак. Починаючи з 30 березня по 4 квітня комісія визначить та оголосить переможця.

Паралельно приймаються заявки від митців, креативних груп, дослідників, науковців, літераторів тощо, що зацікавлені взяти участь у творчій програмі Фествалю.

Успішність фестивалю буде оцінюватися за відкритими критеріями. У разі досягнення запланованого успіху, організатор фестивалю отримає ексклюзивне право на співпрацю з Біляївською РДА у проведенні наступних цьогорічних туристичних подій: фестивалів рибальства “Перший карась” та “Де раки зимують?”, а також – романтичного фестивалю “Біле озеро”

Джерело

Учасникам конкурсу варто взяти до уваги  те, як виглядала ідея фестивалю в момент свого народження:

img_4025

На гугл-картах є багато фото, які допоможуть вам зорієнтуватися на місцевості та зрозуміти можливості музею щодо розташування фестивальних майданчиків


Райрада та райадміністрація зацікавлені в успішному проведенні фестивалю й гарантують необхідну технічну підтримку.

12496506_1752910564943398_6754135069070756696_o

На додачу до офіційного оголошення – заклик від профі:

Первый пошел!!! Коллеги,! Организаторы фестивалей и Эвент-компании! , о чем так долго говорили …. свершилось. Впервые на проведение фестиваля в Одесской области выделено бюджетное финансирование на условиях открытого и честного конкурса. Беляевский район!!! Команда Arsen Zhumadilov.

Место фестиваля известное.

Логистика – идеальная! Возможности прекрасные!

Это о плюсах, а теперь о минусах.
1. Очень мало времени, поэтому срок подачи заявок ограничен.. 2
.Бюджет небольшой, но и немаленький-150тыс грн.
3.Такой фестиваль проводится впервые, но формат позволяет креативить.

Дерзайте!!! Да, еще очень важно. Организатору будет помогать отличная команда Беляевской РДА.

Fazil Askerov

67148579

======

Ідея Фестивалю народилася в рамках програмної діяльності Української миротворчої школи.

Творчий процес, який дав поштовх Фестивалю, триває і його не спинити!  Щонайменше – на Фестивалі будуть представлені новенькі зразки сувенірної продукції та виставка дитячих мрій.

 


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s