В пам’ять про одеського волонтера Віктора Погодіна


В ніч з 5 на 6 квітня 2018 р. після важкої хвороби в Одесі помер відомий волонтер Віктор Погодін.

IMG_1488

З самого початку російсько-української війни Віктор почав допомагати військовим. Спочатку організував збір допомоги для потреб армії біля одеських торгових центрів.

І зразу потому, тоді ж у 2014 – постійно їздити на фронт та довозити зібрану допомогу на позицію захисників. Переобладнаний мікроавтобус називав “Федором” та все шуткував, що “їздить туди, де і вовки в туалет ходити бояться”.

Віктор Погодін був і часткою відомої волонтерської “Сотні Далії Сіверин”, мав тісні, дружні стосунки з волонтерами у шпиталі, “Корпорацією монстрів”, його знали та любили не тільки в Одесі.

Окремою важливою темою для Віктора завжди були діти – чи то відвезти необхідні речі малятам в зону АТО, чи долучити одеських дітей до допомоги захисникам, або ж прийти разом з ветеранами сучасної війни до учнів та розповісти про те, що відбувається на Сході України.

Viktor Pogodin

Одного звичайного дня ця надзвичайна Людина увійшла до Гімназії 7, щоб миттєво стати таким необхідним і рідним, і залишитись тут, в нашому житті, назавжди ….

Залишитись уособленням щедрості і щирості, відкритості,легкого на підйом, зі сміхом вирішуючи невиліковні прблеми, уособленням своєї незламної сили і мужності, нашої віри в Перемогу, нездоланність наших захисників, в наші можливості , в те саме “чуття єдиної родини” , у фантастично невичепні свої фізичні ресурси…

Цей список неможливо закінчити …

Порадник захисник, розрадник, заступник, наставник, зразок і приклад,…Справжній…

Чи багато ви зустрічали ТАКИХ ЛЮДЕЙ? Я – ні…

Вітром увірвався, надихнув і наповнив наші вітрила, допоміг вистояти в той час, коли страх притискав до землі, не даючи ні ворохнутись, ні дихнути в повні груди …

Звичайно, завдяки йому ми допомагали воїнам, дітям, людям нашого Сходу…

Але насправді це він допомагав нам відчувати свою потрібність,свою причетність, свій зв язок з життям арміїі і країни, бо саме ми і є і армія, і країна!… Бо тільки в такий спосіб можлива Перемога…

Це ти нам дав , щедро, мудро, далекоглядно, це і буде жити з тобою у нашому серці, наш незламний друже – братику …

Так згадують про Віктора на його сторінці у ФБ.

Він не залишався осторонь проблем Одеси і як громадський активіст. Завжди долучався до акцій, проводив зустрічі, займав насправді активну позицію.

Віктор мав дуже теплі стосунки з мамою. На жаль, їй випав важкий тягар – у 94 роки ховати свого сина.

Останні місяці, коли Вітя хворів, з ним поряд були одеські волонтери та його друзі Наталя Богаченко та Тетяна Бушняга. Вони намагалися врятувати Віктора, як часто рятували наших хлопців військових. На жаль, хвороба не залишила зовсім шансів.

Про прощання та поховання Віктора Погодіна буде повідомлено пізніше. Допомогти фінансово можна за реквізитами волонтерських карток:

5363 5423 0174 6765 – Богаченко Наталя або 4731 2191 0577 6680 – Бушняга Тетяна.


One thought on “В пам’ять про одеського волонтера Віктора Погодіна

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s