В Чорноморську відбулась традиційна Хода ветеранів


14 жовтня в Чорноморську відбулась святкова хода та віче до Дня захисника України. В заході взяли участь учасники АТО та їхні родичі, волонтери, просвітяни, курсанти морського коледжу. Біля барельєфу Т.Г. Шевченка пройшла офіційна частина зібрання, на якому з вітальним словом виступили настоятель греко-католицького храму Святого пророка Іллі отець Роман, голова Чорноморського міського об’єднання ВУТ «Просвіта» Олександр Кривошапка, волонтер громадського об’єднання «Толока» Олексій Земцов та інші. Голова ГО ветеранів та інвалідів АТО «Рапіра» Геннадій Дашко вручив почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації та облради С.В. Чернушенко, В.А. Заплавному, А.О. Гаркушину, С.П. Долгашову, О.П. Мазуру, Д.В. Бородіну, О.С. Мацкевичу. Наручний годинник Одеської облради отримав О.В. Веселков. Також в цей день медаллю «За оборону Маріуполя» відзначили В.О. Гурмана, С.П. Гринько, С.В.Шкоду, О.А. Маймецького, О.В. Тодощенко, С.С. Маліновського, А.І. Малецького, А.В. Мула, А.Ф. Платосюка. 


Хвилиною мовчання учасники віче пом’янули всіх загиблих в війнах за незалежність України воїнів та згадали поіменно захисників з нашого міста, які полягли за свою Батьківщину на сході країни – це Віталій Шум, Василь Пихтєєв, Едуард Савінов, Дмитро Горбунов, Артем Бац, Сергій Фомін. Вічна пам’ять героям!

Цей день є також річницею створення УПА. Ветерани АТО та активісти пронесли містом червоно-чорні прапори, на мітингу звучали пісні УПА – з повагою і вдячністю до всіх, хто в різні части боролись за незалежність України.

По матеріалам сайту http://zhito.com.ua

фото Ірина Гончарук


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s