Олег Сергійович Кудря. Нові чиновники Одеської ОДА


Інфопростір продовжує слідкувати як відбуваються конкурси на нові посади в Одеській обласній державній адміністрації.

Одне із найбільш болючих питань регіону – земля. Для виділення її пільговим категорія населення – її немає. Для апетитів можновладців – вона є.

В структурі ОДА є посада "заступник директора Департаменту – начальник управління з питань земельних відносин та державного майна Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації".

Зараз її обіймає Кудря Олег Сергійович. Судячи із поданої декларації, як кандидата на посаду, конкурс відбувався десь у березні 2017. Наразі сайт ОДА оновили, і знайти на ньому інформацію про перебіг та результати цього конкурсу поки ми не змогли.

Отже, що нам відомо про нового начальника управління з відкритих джерел.

Кудря Олег Сергійович, народився 28.10.1984. Зареєстроване місце проживання – с. Докучаєвське (бувш. Комуніст) Харківського району Хаківської області. Фактичне місце проживання – смт Чабани Київо-Святошинського району Київської області.

В Одесі він людина – не нова. Восени 2015 р. він був звільнений з посади заступника начальника міського управління Держгеокадастру в Одеській області.

А вже в травні 2016 р. він був "призначений з Києва" заступником начальника Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області. Одразу ж з його появою в. о. начальника ГУ Сергій Музиченко пішов на лікарняний, і "право підпису" було саме в Олега Кудрі. На той час у Житомирській області склалася складна ситуація, коли громадськість уважно слідкувала за наданням землі у регіоні. Керівники управління тоді змінювалися дуже часто. Але саме з перебуванням в області Кудрі стався найбільший конфлікт.

Громадськість Житомирської області боролася тоді із ситуацією, коли землю не могли отримати ті, кому належить, зате місцини із залежами бурштину, інших корисних копалень, надавалися "студентам з інших областей". Про цей конфлікт є багато матеріалів в Інтернеті. Але є один цікавий момент, пов'язаний саме з іменем Олега Кудрі. 13 травня 2016 р. у приміщенні управління представники ГО "Атошник" знайшли невідомих людей у камуфляжі, які фізично проживали у будівлі.

Олег Кудря надав документ, який вказував, що ТОВ "Золоті Леви 2014" надає охоронні послуги ДП "Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою", в якому управління Держгеокадастру тільки орендує приміщення.

Але:
⁃ засновником ДП "Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, де Олег Сергійович Кудря отримав у 2015 р. зарплату, як вказано в його декларації;

⁃ на цьому відео (https://youtu.be/UYQ3BAAj-f4, з 1.43 хв.) один із представників охоронців розповідає, що робота їх полягає не в охороні будівлі, а в персональній охороні персонально Олега Кудрі.

Події в Житомирі були настільки резонансні, що голова Житомирської ОДА Сергій Машковський був змушений питання звільнення Олега Кудрі та розірвання договору з ТОВ "Золоті Леви 2014" вирішувати у Київі (ВІДЕО).

Із протоколу сесії Житомирської обласної ради від 19.05.2016 р.:

78. СЛУХАЛИ:Інформацію про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Інформує: Лабунська А.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома (одноголосно).

Представник громадськості Федосюк О.А. повідомив, що 12 травня відбулося захоплення  криворізькою громадською організацією «Золоті леви чорної сотні» головного управління Держгеокадастру у Житомирській області. Наголосив, що прокуратура Житомирської області та правоохоронні органи бездіяли. Зауважив, що на захист державної установи стали члени громадської організації «Атошник» та військово-патріотичний клуб «Айдар», які вимагали звільнення з посади Олега Кудрі, призначеного на посаду заступника начальника ГУ Держгеокадастру у Житомирській області без погодження з керівництвом області і територіальною громадою, та розірвання контракту з приватною охоронною фірмою «Золоті леви 2014». Зазначив, що на сьогодні продовжують роздаватися землі Житомирської області, які мають поклади корисних копалин бурштину, титану, у той час як прокуратурою не здійснюється жодних заходів з припинення неправомірних дій ГУ Держгеокадастру у Житомирській області, а керівництво області  залишається осторонь.

Голова обласної ради Лабунська А.В. повідомила, що з моменту виникнення описаної ситуації усе керівництво області здійснювало всі можливі заходи для її розв’язання. Зазначила, що влада Житомирщини підтримує громадськість та сприяє у вирішенні порушених нею питань. Зауважила, що  керівництву головного управління Держгеокадастру у Житомирській області було рекомендовано розірвати контракт з приватною охоронною фірмою та звільнити заступника начальника Олега Кудрю. Наголосила, що буде опрацьовано питання щодо виконання обов’язків службовцями Національної гвардії України, пост яких знаходиться у приміщенні головного управління.

Депутат обласної ради Ніколайчук О.В. (Батьківщина) зауважив, що, враховуючи події, які сталися у ГУ Держгекадастру у Житомирській області, Житомирщина стає епіцентром кримінальних подій. Запропонував звернутися до Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України щодо взяття на контроль ситуації, що склалась, та розслідування кримінальних схем розкрадання земель державної власності. Наголосив, що керівництво області та депутатський корпус обласної ради вживають усі можливі заходи для врегулювання порушених питань у межах наданих їм повноважень та відповідно до чинного законодавства.

Депутат обласної ради Озерчук А.М. (УКРОП) запропонував  спільно з громадськістю області опрацювати ряд пропозицій щодо надання кандидатур на посаду керівника  головного управління Держгеокадастру в Житомирській області.

Представник громадськості Федосюк О.А. зазначив, що керівництво області  у межах компетенції намагається допомогти у вирішенні порушених питань. Наголосив, що осторонь залишаються та бездіють правоохоронні органи та прокуратура області.

Голова обласної державної адміністрації Машковський С.О. повідомив, що для вирішення проблемних питань були неодноразові звернення у вищі державні органи, проводились консультації у телефонному режимі з даних питань та погоджено створення робочої групи, кандидатуру Музиченка С.Ю. на посаду виконуючого обов’язки головного управління Держгеокадастру в Житомирській області. Наголосив, що опрацьовувалось питання розірвання договору з надання послуг приватною охоронною фірмою, депутати обласної ради вживали усіх можливих заходів для врегулювання ситуації, що склалась навколо ГУ Держгеокадастру у Житомирській області. Звернувся з проханням до депутатів обласної ради підтримати проект звернення до вищих державних органів влади щодо призначення керівника ГУ Держгеокадастру в Житомирській області шляхом проведення відкритого конкурсу.

Вже 8 червня 2016 р. Олег Кудря був призначений заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Цікаво, що:
⁃ 14 червня Служба безпеки України викрила двох чиновників на хабарі – під час одержання від представника фермерського господарства 14 500 доларів США за оформлення документів на оренду 62 га землі. Серед них був і в.о. начальника Держгеокадастру у Кіровоградській області – Андрій Піньковський;
⁃ 15 червня Начальником ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області став Олег Сергійович Кудря.

Згідно із деклараціями Олега та Тетяни Кудрі з відкритих джерел:
⁃ його дружина (Кудря Тетяна Юр'ївна) є також державних службовцем: у 2015 працювала в Управлінні соціального захисту населення Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області; а в 2016 була – головним спеціалістом відділу державної експертизи Управління державної експертизи в тій самій Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Нерухомість, вказана у деклараціях, була майже однаковою, окрім надбання трьох ділянок в Київській, Харківській та Одеській областях.

При написанні цього матеріалу випадково знайшли ще ось цю нерухомість, де телефон власника збігається із телефоном Олега Сергійовича Кудрі та його дружини Тетяни. Цей будинок не вказаний у деклараціях родини.


Джерело

Джерело

Ось що видає пошукова система Google за номером телефона, який співпадає з особистим номером телефона Олега Кудрі з Одеської ОДА.

Інфопростір є волонтерським проектом та використовує інформацію з відкритих джерел.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s