“Одесса три года живёт под оккупацией”. Такі листівки із зображеннями чинних депутатів одеської облради Баранського та Саутенкова з’явилися напередодні 2 травня в Одесі


Початок травня в Одесі вже третій рік – це не тільки початок курортного сезону, а й період намагання роздмухання стлівшої теми “русской вєсни”. Деякі політики досі намагаються використовувати дати 10 квітня, 1-2 та 9 травня як майданчик для різних маніпуляцій.


Цьогоріч на деяких вулицях Одеси з’явилися ось такі листівки із запрошенням на “народное собрание на Куликовом поле с участием депутатов одесского областного совета Виктора Баранского и Виталия Саутёнкова”, в яких, наприклад,  говориться: “Одесса три года живёт под оккупацией и пока “коллеги” из областного и городского советов перекрашиваются, идут на поводу у Киева, предав идеалы за которые стояли и погибали наши товарищи на Куликовом поле, мы открыто заявляем о своей позиции и готовности возглавить народное движение. 2 мая мы будем говорить о правде, потому что только ею сильна история… Но мы с вами крепнем, набираемся сил и готовы дать ответ!”

Притягнути цих депутатів до відповідальності за такі висловлювання, навряд чи вдасться, бо доказати, що саме вони, їх політична сила друкувала ці листівки – досить важко. Та одесити сподіваються на відповідну реакцію з боку відповідних структур щодо цих матеріалів.

Цікаво, що саме ці двоє депутатів, проводили нещодавно флеш-моб щодо “захисту” російської мови. Правда, плакати, які вони тримали, були російською написані з помилкою. Користувачі соцмереж не втрималися від жартів на цей “флеш-моб”.

 

Довідка. Акцію “Я говорю по-русски” проводив в Одесі з 2008 р. Ігор Марков та партія “Родіна”.


Також Марков тоді був ініціатором проведення акцій “Одесская георгиевская лента”.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s