Справа Глуханчука все більше перетворюється на фарс


11 лютого  екіпаж патрульної поліції затримав авто, нетверезі водій та пасажир якого всіляко принижували патрульних, погрожували їм, поводилися зухвало та самовпевнено.
Відео того вечора можна побачити в цій публікації: Вимагаємо відставки голови Одеського адміністративного суду за порушення присяги судді

Згодом виявилося, що затримані, це – голова Одеського окружного адмінсуду та член Одеського міськвиконкому.

Далі обставини розгорталися дещо за традиціями театру абсурду. Прес-служба суду розповсюдила заяву, що суддя був пасажиром і  не керував автівкою.  Хоча після того суддя приїхав до управління поліції вибачатися перед патрульними. А на запит громадської організації поліція надала відео, де чітко видно, що суддя виходить з водійського місця.

Суспільство переважно так і не зрозуміло – за що тоді вибачався пан Глуханчук? За порушення закону?
А так можна всім – порушувати і вибачатися, порушувати і вибачатися… чи лише суддям при посаді?

Сьогодні 3 лідери громадських об’єднань В.Устименко, В.Сердюк та Д.Кондрат’єв дали прес-конференцію, в якій закликали мешканців Одеси прийти на засідання Приморського суду у понеділок, 13 березня на 11:00 аби самим пересвідчитися у заангажованості чи неупередженості суду при розгляді справи про адмінпорушення судді Глуханчука.

За кілька годин по тому стало відомо, що інша громадськість, об’єднана під дахом Консультативної Ради при Прокуратурі Одеської області , проявила ініціативу та подала до суду заяви із проханням перенести слухання в інше місто, де не буде здійснюватися “громадський тиск” на суд.

Повідомляємо! Сьогодні, з ініціативи Комітету протидії корупції в органах прокуратури, державної влади, правоохоронних органах та органах місцевого самоврядування Консультативної Ради при Прокуратурі Одеської області були подані звернення Голові апеляційного суду Одеської області Колеснікову Г. Я. та Голові Приморського районного суду м. Одеси Кічморенко С. М. щодо розгляду справи по адміністративному правопорушенню Голови Одеського окружного адміністративного суду судді Глуханчука О. В.. Консультативна Рада при Прокуратурі Одеської області звернулася до Голів судів з вимогою передання даної справи до розгляду суду іншої області України задля об’єктивності розгляду справи та унеможливлювання впливу на суд Глуханчуком О. В., завдяки чому він зможе уникнути відповідальності за скоєне правопорушення. Доречі, наприкінці лютого 2017 року Конгрес Українських Націоналістів – Одещина та ГО “Оберіг Одеса”(представлені у Консультативній Раді) подали звернення до Вищої Ради Правосуддя щодо неналежної поведінки Голови Одеського окружного адміністративного суду судді Глуханчука О. В., який порушив правила суддівської етики, допустив поведінку, що порочить звання судді, підриває авторитет правосуддя, зокрема в питаннях моралі, чесності, непідкупності, відповідності способу життя судді, його статусу.
Сподіваємось на законне та вчасне реагування судової системи на дане правопорушення.

Консультативна Рада при прокуратурі Одеської області

17240088_416850665318116_2065281232627805981_o17016950_416850661984783_8290717946096510258_o17240515_416850668651449_5626288183738398592_o17159207_416850761984773_1201383216719657499_o

У яку гру грають наближені до прокуратури “общєствєннікі” поки незрозуміло. У листах сформулюовані виключно добрі наміри, які зазвичай ведуть відомо куди.

Які повноваження  громадської ради при прокуратурі надають їй можливість подавати заяви до суду – є загадкою. Користувачі фейсбуку ці заяви переважно висміюють:

Ай, молодцы! Ай, молодцы! Браво, ребята. Снимаю шляпу. Во-первых,это красиво. Во-вторых, это так дурно пахнет,как не пахнет львовский мусор,завезенный недавно в Одесскую область.

Vladislav Serdyuk

Втім, з огляду на резонансність справи, можна очікувати, що градус абсурду буде лише наростати.
А тому Інфопростір приєднується до заклику ініціаторів сьогоднішньої прес-конференції: приходьте всі на суд. Хай всі сторони розуміють, що справа не просто має суспільний інтерес, вона від самого початку має всі шанси увійти в історію – або ми справді змінилися, або всі жертви були марними.
Це ми зможемо побачити вже у понеділок. Приходьте


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s