Пряма трансляція конкурсу на посади заступників голови ОДА (оновлюється)


За годину в Одеській ОДА розпочинається перший етап конекурсу одразу на 4 ключові керівні посади в цій структурі – обиратимуть першого заступника, двох заступників та заступника-керівника апарату для нещодавно призначеного голови ОДА Максима Степанова.

Відкриті, прозорі конкурси на всі чиновницькі посади гарантує нам нова редакція Закону України “Про державну службу”, який, в свою чергу, є складовою довгоочікуваної реформи цієї галузі.
За задумом законодавця, відкритість конкурсу має спонукати його організаторів на дотримання професійної етики та звичайних людських норм пристойності.

Втім, вийшло з точністю до навпаки. Система виявилася настільки потворною, що безсоромно демонструє на загал свої бридки нутрощі і здаватися не збирається.

Впродовж декількох тижнів ми з колегами виключно правовими методами намагалися дізнатися, яким чином на конкурс буде допускатися преса: Конкурси на посади в ОДА – захопливі квести з самого старту, Нацкомісія держслужби не надає інформацію про конкурс на посади заступників голови ОДА, Відкрите звернення до М.Степанова з приводу конкурсів на посади заступників

Дізнатися не вдалося, але прямий репортаж будемо забезпечувати, наскілки це видасться можливим.
Вчора промайнула інформація, що на тестуванні он-лайн трансляція буде забезпечена самими організаторами конкурсу.

Щоправда, й досі так і не ясно, хто саме є організатором: в ОДА кивають на теруправління Нацагенства з дерслужби, там – відсилають до ОДА.
Вчора пізно ввечері начальник теруправління В.Мельник вчергове порадив журналістам звертатися безпосередньо до ОДА:

Нптомість пан Степанов продовєує стверджувати, що конкурс проводить Нацдержслужба

16935644_1463286970390379_1902084362_o

Так само пізно ввечері деякі учасники конкурсу дізнавалися телефоном, що їх запрошено на тестування.
Чи всі учасники дізналися про допуск до цього етапу конкурсу в останній момент – наразі невідомо.
Чи були забезпечені учасникам рівні умови – ще належить з’ясувати.

Але вже очевидно, що вимоги Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби порушені настільки суттєво, що їх вже достатньо для оскарженя результатів.
Зокрема, не було забезпечено (принаймні – публічно) виконання етапу

6. Конкурс проводиться поетапно:

4) попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законом вимогам;

Протокол розгляду поданих документів досі не оприлюднений. Та й навряд чи такий розгляд міг відбутися – документи приймали до 18:00.
Коли могла засідати конкурсна комісія за таких умов?

Спроби дізнатися списки кандидатів, які допущені до сьогоднішнього етапу конкурсу, вчора о 9-й вечора ні до чого не призвели.
Поки що відомі всього декілька прізвищ. Від абсолютної більшості них стає моторошно.
Про єдиного відомого кандидата, за якого не соромно і який відкрито сам повідомив про свою участь ми писали раніше – Олексій Прокопенко: Кандидат на посаду заступника голови ОДА.

Інші деталі дійства учасники Руху “За відповідальні процедури призначення” обіцяють невдовзі повідомляти безпосередньо з місця подій.

9:50
Станом на 9:50 принаймні 2-м журналістам з Руху “За відповідальні процедури призначення” вдалося потрапити до будівлі ОДА.
Списків учасників конкурсу на сайті ОДА досі нема.

10:25

Нарешті стали відомі кандидати на посаду першого заступника. Їх шестеро: Шандрик (декларація), Кулешов (декларація), Скрипник (декларація), Філатов (декларація), Бердник (декларація), Терещук (декларація).
Шандрик наразі не з’явився. Ще одного, сьомого кандидата, відхилили на етапі відбору.

16938626_222303031569614_4457427582180071522_n

Трансляцію можна побачити ТУТ

Наразі конкурсанти складають тести.
Очікується вихід до преси голови комісії.
Журналістів на місці події доволі багато.

В 11.40 голова комісії повідомив результати першого етапу.

Бердник Максим Вікторович отримав 0 балів та не пройшов до наступного етапу, який відбудеться на наступному тижні.

Відео оголошення результатів.

Список кандидатів на посаду заступника голови (соц-економ. напрямок)

16995986_222325578234026_1039371271777921010_n

Фото – звідси.

Кулешов (декларація вказана вище), Присяжнюк (декларація), Андрусишин (декларація), Полтавець (декларація), Звеліндовський (декларація), Єриняк (декларація), Шаталова (декларація), Скрипник (декларація вказана вище), Бердник (декларація вказана вище), Лєйвіков (декларація), Радулов (декларація).

Список кандидатів на посаду заступника з гуманітарних питань

Свінтковський (декларація), Прокопенко (декларація за 2015 р.), Акімова (декларація), Колебошин (декларація), Кулешов (декларація вказана вище), Скрипник (декларація вказана вище), Маркевич (декларація), Куриленко (декларація).

Результат тестування

15403270_1316460385063953_1482347457_n

14:30

Результати тестування на заступника голови Одеської ОДА з соц-економ питань.

16995987_222403921559525_1636537947506628012_n

За усним повідомленням голови комісії сьогодні відбувається лише тестування, попередньо етап розв’язання ситуаційних завдань призначений на понеділок, 27-е лютого, етап співбесід буде призначено колегіальним рішенням комісії.
На всі етапи обіцяють вільний доступ преси.

18:00

Станом на кінець робочого дня на сайті Облдержадміністріції так і не з’явилося жодної інформації про перебіг конкурсу та його проміжні результати.

16976342_769837156501123_1791403382_n
Учасник конкурсу

16977025_1764642923853220_2006878900_n

Ткачук (декларація), В. Соловей (декларація), Н. Соловей (декларація), Івушкіна (декларація), Дорошенко (декларація), Гриценко (декларація).

На участие в конкурсе на должность замгубернатора – руководителя аппарата Одесской обладминистрации подали документы шесть кандидатов. Среди них – уволенный во время губернаторства Михеила Саакашвили замглавы руководителя аппарата, начальник отдела организации работы ОГА Игорь Ткачук.Также на должность заместителя губернатора по организации работы аппарата ОГА претендуют Виталий Соловей и Николай Соловей, Наталья Ивушкина, Наталья Дорошенко и Вячеслав Гриценко. (источник)

Результати першого етапу конкурсу. Соловей Микола Миколайович не проходить на наступний етап.


І – звернення від людини, яка вже вдруге забезпечує пряму трансляцію конкурсу:

Під зимові річниці ми багато говорили про здобутки наших революцій, сенс, цілі та самосприйняття. Так от, інакше ніж куркою, що продовжує бігати із відірваною головою, я не можу описати ані себе, ані своїх. Це вже давно не в кайф, часом геть не цікаво, десь на автопілоті, десь через силу, але цей кредит, проавансований спочатку сотнею, а потім і тисячами життів, виплачувати нам, і я не вірю, що ви в ті дні не дали собі тих самих клятв.
Але.
Конкурси на державні посади, акції, комісії, забудови, контроль правоохоронних органів – я усюди бачу одні й ті самі обличчя, дуже рідні, але геть задовбані. Друзі, це не по кашруту. Мені стає дуже прикро витрачати прірву свого часу, сил та потенційного сну тільки на те, щоб обурена спільнота охала у коментах і проклинала злочинну владу. Агов, підключайтесь, ну? Я розумію все – і брак часу, і роботу, і особисте життя, і лінь, але є безліч варіантів бути корисними нашій безнадійній справі.
Одесо, це стосується в пешу чергу нашого багна. Так, конкурс на заміщення посад заступників ОДА, звісно, не такий веселий, як картинки про Мєдсєстру, але, блін, зараз зацементовується вектор нашої області на найближчий час. В єдиному екстазі сплітаються адміністрація і облрада, ніжно огортаючи міскьраду з виконкомом, керівництво акабів і суди не сильно пручаються, партіотичні камуфляжники мухами обліпили одну лису голову, якісної незалежної журналістики в місті і області немає від слова зовсім, а прикрашають все це мощі святого пантелеймона.
Подобається?
Тож зібрались, мої соколики, і почали їбашити все це лайно з усією пролетарською ненавистю (так, я готова відіспатись за це, коли забанять). Запитами, пристуністю, питаннями, пошуком інформації, візитами на апартки та комісії, листами щастя в органи місцевого самоврядування – лупайте скелю, сійте добро та допомагайте викорчовувати цей совковий бур*ян.
Бо курки теж колись зупиняються.

Viktoria Sibir

Advertisements

One thought on “Пряма трансляція конкурсу на посади заступників голови ОДА (оновлюється)

  1. Імя відомого кандидата, за якого не соромно і який відкрито сам повідомив про свою участь ми писали раніше – Олексій Прокопенко: Кандидат на посаду заступника голови ОДА. – це той дрищ що прийнятий на роботу без військового квитка, переховується від військового обліку і за це розшукується відповідними органами.

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s