Повторний конкурс на посаду Одеського теруправління НАБУ


Затвердження результатів конкурсу, який викликав хвилю обурення так і не відбулося – директор НАБУ Артем Ситник оголосив проведення повторного конкурсу.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 11 липня 2016 року N189 (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті “НАБУ” та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Контактна інформація: (044) 246-30-42   E-mail: commission3@nabu.gov.ua

Джерело

Рух “За відповідальні процедури призначення” буде відслідковувати проведення й цього конкурсу, адже посада дуже важлива та відповідальна.
У соцмережах активісти вже обговорюють своїх ймовірних протеже – тих, хто відповідає вимогам конкурму та міг би гідно представляти на цій посаді суспільні інтереси.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s