Важлива інформація щодо порятунку лебедів на морі


Протягом останніх декількох днів, “Вуличний Фронт” отримує багато звернень від небайдужих одеситів з проханнями допомогти врятувати лебедів, які зараз невеликими зграями знаходяться в морі вздовж одеського узбережжя.

У зв’язку з цим просимо одеситів звернути увагу на наступні роз’яснення щодо ситуації з лебедями, отримані нами сьогодні від відомого одеського еколога доктора біологічних наук Івана Русєва.

Лебеді в наших погодних умовах добре переносять зиму і відповідно низькі температури за умови наявності нормального повноцінного харчування. Активним здоровим ситим птахам, які тримаються у зграї імовірніше за все нічого не загрожує. Єдине, що точно треба робити у разі погіршення погодних умов – це годувати лебедів. Рекомендується давати їм висівки, ячмінь, овес, подрібнену моркву та капусту.
ХЛІБ ДАВАТИ НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ!
Під час годування необхідно слідкувати, щоб у лебедів не забирали їжу чайки.

КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА РОЗЛУЧАТИ ЛЕБЕДІВ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ЗГРАЇ.

Ці птахи вкрай важко переживають розлуку один з одним. Такі невеликі зграї, які одесити можуть побачити на одеському узбережжі – це лебедині сім’ї, в яких зазвичай є маленькі лебеді сірого кольору. Рятувати і забирати лебедя треба тільки у випадку, якщо він неактивний і перебуває на воді один, або якщо він поранений. Вмерзнути в лід можуть лише слабкі, хворі або поранені лебеді. Тому у разі різкого пониження температури повітря і води, треба уважно слідкувати за птахами і вчасно виявляти, які з них не змогли полетіти в більш безпечне для них місце. Таких лебедів треба рятувати.

У разі виялення самотніх або поранених лебедів одразу повідомляйте про них “Вуличний Фронт” у приватні повідомлення цієї спільноти або за телефонами:
073 130 91 55 – Олександр
097 876 33 72 – Дем’ян

16602161_1641645476141104_9060414201149220151_o


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s