24 лютого розпочинається п’ята місія канадських та американських хірургів в Україну з проведення операцій пораненим під час подій на Майдані та на Сході України


У листопаді 2014 року Канадсько-Українська Фундація започаткувала програму безкоштовного проведення операцій для поранених під час подій на Майдані та під час воєнних дій на Сході України.

Цього року, з 24 лютого по 5 березня відбудеться вже п’ята місія канадських та американських лікарів та медсестер до України. Канадські лікарі спільно з українськими колегами проведуть операції на обличчі і верхніх кінцівках, а також займуться усуненням посттравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м’яких тканин і рубців.

Операції будуть відбуватися на базі Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України. Два перші дні триватиме відбір кандидатів. «Ми відберемо тих пацієнтам, які дійсно потребують операцій на сьогоднішній день. Не всім, хто прибуває до нас, потрібні такі операції, або вони не на часі, іноді треба почекати місяць-два до наступного етапу», – пояснив Ігор Федірко, начальник клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України, полковник медичної служби.

Пацієнтів, яких прооперували під час попередніх місій канадських лікарів, запрошують пройти повторне обстеження.

Записатися на програму можна за телефонами: +38 095 435 3033, +38 097 00 555 45.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s