Ще одна імітація конкурсу призвела до дивного призначення


Чергову конкурсну аномалію допоміг нам виявити сайт Думская.net

Главным морским экологом юга Украины стал милиционер из ОБЭПа

Начальником Государственной экологической инспекции Северо-Западного региона Черного моря стал бывший милиционер Вадим Кулагин.

Об этом «Думской» сообщили в ведомстве.

Кулагин победил в конкурсе, проведенном Госэкоинспекцией Украины.

Как мы выяснили, новый руководитель черноморской инспекции, которая контролирует соблюдение природоохранного законодательства в морских портах, на судах и побережье, почти двадцать лет проработал в милиции, в подразделениях, занимающихся борьбой с экономическими преступлениями. Своим заместителем он назначил бывшего милицейского следователя Наталью Жерноклееву.

Шкода, що знахідка трапилася тільки зараз, адже результати конкурсу були оголошені ще 9 вересня (знайти їх можна тут)
1

23

Як бачимо, не має різниці, хто проводить конкурс – чи то Державна агенція з питань держслужби, чи то Міністерство екології, чи то Державана екологічна інспекція – картина щоразу та сама. Хто чому і як перемагає в тих конкурсах – суцільна загадка.

З гаведеного документу незрозуміло, в який період відбувалися конкурси, але з огляду на досвід спостереження, можна приспустити, що всі 14 конкурсів відбулися в один день.

Як можна пересвідчитися тут, відповідно до умов конкурсу – для начальника екологічної інспекції не вимагається навіть базових знань екології:

Вимоги до професійної компетентності
Загальні вимоги
Освіта вища освіта за освітнім ступенем магістра
Досвід роботи досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
Спеціальні вимоги
Освіта вища освіта за освітнім ступенем магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Екологія», «Правознавство», «Економіка та підприємництво»
Знання законодавства Конституція України; закони України «Про Кабінет Міністрів України», «Про центральні органи виконавчої влади», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», «Про рослинний світ», «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично-модифікованих організмів», «Про тваринний світ», «Про Червону книгу України», «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних ресурсів», «Про мисливське господарство та полювання», «Про природно-заповідний фонд України», «Про охорону атмосферного повітря», «Про відходи», «Про пестициди і агрохімікати», «Про хімічні джерела струму», «Про виключну (морську) економічну зону України», «Про охорону земель», «Про державний контроль за використанням та охороною земель», «Про метрологію та метрологічну  діяльність», «Про інформацію», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації»; Земельний кодекс України, Водний кодекс України, Лісовий кодекс України, Кодекс України про надра, Кодекс України про адміністративні правопорушення, Кримінальний кодекс України; Конвенції з міжнародної торгівлі видами дикої флори і фауни, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), Міжнародна конвенція щодо запобігання забрудненню із суден 1973 року (MARPOL), Конвенція про запобіганню забруднення моря скиданнями відходів та інших матеріалів 1972 року, Конвенція про захист Чорного моря від забруднення 1992 року (Бухарестська конвенція), «Конвенція про контроль за транскордонним перевезенням небезпечних відходів та їх знищенням 1989 року»
Професійні чи технічні знання основи державного управління, фінансів, менеджменту організацій;

технологія адміністративної роботи, правила ділового етикету та ділової мови.

Спеціальний досвід роботи Досвід роботи на керівних посадах на державній службі, службі в органах місцевого самоврядування, інших сферах управління державного або приватного сектора
Знання сучасних інформаційних технологій впевнений користувач ПК (Excel, MS Office, Outlook Express, Internet), вільне користування законодавчою базою
Особистісні якості Уміння обґрунтовувати власну позицію.

Вміння працювати в команді та керувати командою.

Вміння вирішувати комплексні завдання, ефективно використовувати ресурси.

Вміння вирішувати комплексні завдання.

Здатність до співпраці та налагодження партнерської взаємодії, відкритість.

Дисципліна і системність, неупередженість та об’єктивність, дипломатичність та гнучкість, самоорганізація та орієнтація на розвиток.

Про переможця конкурсу Кулагіна Вадима Валерійовича всесвітня мережа знає напрочуд мало.

Відомо лише, що на початку 2016 року він працював у Департаменті захисту економіки, Управління захисту економіки в Одеській області УМВС і мав проходити атестацію.

Цікаво також те, що керівник Держекоінспеції Андрій Заїка, підписом якого засвідчено результати конкурсу, вже відсторонений від своєї посади у зв’язку із здійсненням дисциплінарного провадження.
І ще одна цікава деталь. Через місяць після проведення конкурсу міністр екології презентував концепцію реформування природоохоронного контролю, в результаті якого Держекоінспекція, яка щойно взяла на роботу півтора десятки працівників на керівні посади, має бути ліквідована.

Отже, маємо констатувати, що раніше ми помилилися. За цей період це не  Четвертий поспіль конкурс на бюджетну посаду в нашій області , а вже п’ятий, результат якого викликає щонайменше подив

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s