Чому Голові Окнянської РДА В. Гавришу висловлена недовіра


Наша редакція завжди відслідковує ситуацію в районах Одеської області. Один з найбільш дієвих голів РГА, на нашу думку, Володимир Гавриш з Окнянського району. Сьогодні депутати районної ради всиловили йому недовіру. Цей допис щодо ситуації з’явився сьогодні у фб в.о. Голови ОДА Соломії Бобровської:

Шахраї Окнянської районної ради з Відродження, БЮТу, оппоблоку та Нашого краю організували закриту сесію ради, вигнали мешканців та журналістів і висловили недовіру голові Районної держадміністрації Володимиру Гавришу. Причина проста — Володимир Гавриш спробував заблокувати крадіжку грошей Комунальним підприємством “Універсал” – підрядника сумнозвісного “Облтрансбуду”, який паразитує на бюджетних коштах. Як ця компанія “вміло” освоює кошти я писала раніше (http://bit.ly/2ihKEYU).

Зауважу, що в Окнянському районні райдержадміністрація вперше провела повну інвентаризацію земельних ділянок і знайшла 2 тисячі гектарів необлікованої землі. Впровадила систему Prozorro, що зекономило понад півмільйона гривень на закупівлях. Активно ремонтує школи та дитячі садки. Впровадила програму безвідсоткових кредитів для місцевих підприємців. Перевиконує місцевий бюджету на 40%. Звісно, що все це не подобається депутатам районної ради, які звикли лише домовлятися і дерибанити, чи землю, чи бюджетні кошти. У злодіїв відсутні поняття ідеї, принципів чи творення чогось для суспільного блага.

Володимир Гавриш подав до суду на цих шахраїв. Це вже третя спроба висловити недовіру голові Окнянської РДА. Тішуся його бойовому настрою.

Джерело https://www.facebook.com/solomiia.bobrovska?fref=ts

15697388_1092112224235026_7940667264697633464_n

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s