В продовження теми НП “Тузловські лимани”


В. о. Голови ОДА С. Боборовська провела прийом  мешканців Татарбунарського району. Один з підсумків прийому громадян стосується проблеми НП “Тузловські лимани”. З фб С. Бобровської:

 

– люди не можуть повноцінно рибалити для власних потреб, оскільки їх “щемлять” місцеві бариги, які наживаються на дозволах. Людям забороняють зловити 1-2 кг риби, щоб себе прогодувати, при цьому неконтрольовано вбивають рибу для промислу;

Загалом природні ресурси та збереження національного парку “Тузлівські лимани” є особливо важливим. Проблему обговорила з заступником директора парку Ірина Вихристюк (Iryna Vykhrystyuk). На жаль, ситуація доходить до нонсенсу, коли місцеві проплачені депутати закликають ліквідувати охоронний статус парку. Це в принципі не є в межах їхньої компетенції. Дякую екологам та активістам за те, що не здаються, попри те, що мають небагато ресурсів для боротьби. Готуємо звернення до міністра екології Остап Семерак про скасування результатів конкурсу і відміну призначення Віталія Чакіра на посаду керівника Парку.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s