Профанація “відкритих конкурсів” набуває загрозливих масштабів


Вчора у Мінекології проходила чергова спроба призначити керівників Національних природних парків.
Призначення через цей конкурс – начебто принципова позиція Міністра екології, про яку ми раніше вже писали.
Насправді ж замість відкритого та прозорого конкурсу відбувається відверта профанація. Про це повідомляють різні авторитетні  люди, які спостерігали за дійством безпосередньо на місці або через онлайн-трансляцію.
Як мінімуім, два з нізки конкурсів безпосередньо стосується Одеської області, а саме – національних парків “Тузлівські лимани” та “Нижньодністровський”.

Vasyliuk Oleksij 19 hrs · Хочу звернутись до Остап Семерак Семерак, Остап Михайлович з приводу очевидної корупційної загрози, яку ми всі сьогодні дивились онлайн. Якщо хтось засумнівається – трансляцію можна передивитись в записі. Сьогодні відбувались конкурси на призначення директорів НПП “Нижньодністровський” та ПЗ “Горгани”.

Остапе Михайловичу, це просто триндєц… купа людей дивиться трансляцію. Задають питання. І….

У випадку з НПП “Нижньодністровський” – три кандидата взагалі не можуть нічого по суті сказати, але їм не задають ЖОДНОГО нашого незручного питання. ЖОДНОГО. Наступає четвертий, пан Роженко – єдиний хто дійсно гідний бути директорм парку. І от миттю в чаті хтось починає питати в нього якісь несінітниці. І ці питання задають!!!! Звісно, він на всі прекрасно відповів.
І от рішення комісії – три кандидата набрали рівну кількість голосів…. рішення буде у вівторок. Як 5 членів комісії можуть дати трьом з чотирьох рівну кількість голосів? Якби ж Роженко мав максимум а всі інші – нулі, я б зрозумів. Але ж ні. Троє претендують на перемогу. Моя шкільна освіта + університетська + 12 років в НАНУ не дозволяють уявити такий розрахунок.
Один з кандидатів взагалі говорить на рівні “комахи можна дать дозвіл, єслі оні єсть для наука” ))) , а другий каже “на полювання в нацпарку треба отримувати ліміти і погоджувати дозволи”. Отож, оскільки троє з чотирьох кандидатів претендують на перемогу – це значить, що один з цих діячів теж серед них!!!!

Скріншот показує питання які проігнорили і не задали.

Друге, Гуцульщина. Пан Кисляк тільки почав говорити – відразу неіснуюча людина вломила дюжину питань типу чому ви такого числа і такого на службовому автомобілі проїхали там і там і всяке таке. І всі ці питання ЗАДАЛИ!!!!!

Можете, як Міністр, сказати, як звати ту людину, що на свій розсуд відбирала питання?

===

Halina Khalimonik   Yesterday at 1:06pm · 

 Моему возмущению нет предела. Вспоминаю Ляшка с его “Скотыняки”. Значит огласил “высокий суд” решение конкурсной комиссии о назначении директора Нацпарка.
“Всі кандидати набрали приблизно рівну кількість голосів, тому ми будемо радитися з громадською радою при Мінекології та рішення буде на сайті”. Цю рівну кількість голосів набрали і ті, хто “бекав” та “мекав”, не знаючи відповіді на елементарні питання, які не знають навіть, які рослини Червоної книги ростуть на території парку. Хто там в комісії знаходиться?! Просто немає слів від слова зовсім.
Микола Роженко, Ви там були найкомпетентніші. Велика шкода, що ми живемо серед дикунів, люди з Міністерство екології та природних ресурсів України явно думають не про збереження природи, про екологію, про розвиток рідної країни, а живуть, як останній день на цій планеті. Просто ганьба. Просто непрофесіоналізм. Просто зайва структура. Просто яскрава картинка, чому так необхідно децентралізувати Україну, забравши більшість повноважень для громад.

===

Olena Balaba 11 hrs · Odessa ·
В пятницу 9 декабря состоялся очредной “конкурс” в #Минэкологии на замещение должности директора НПП “Нижнеднестровский”. Эта “гениальная” комиссия его не выбрала из четверых претендентов, назначила “перевыборы” на понедельник. А вот так они 7 декабря “оглашали результаты” по НПП “Тузловские лиманы” и бегом убегали из кабинета, чтобы их не побили. Интресено, что звук во время онлайн-трасляции этого “суперпуперпрозрачного” конкурса просто тупо отключили. Наверное, было стыдно, оглашать “оценки” двум долбодятлам, которые не бум-бум в охране природы, а просто хотят залезть делать бизнес на народном достоянии – территориях природно-заповедного фонда Украины.

Відео:

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Folena.balaba%2Fvideos%2F1313486815368139%2F&show_text=0&width=560

Zoya Kazanzhy  – 11 mins · Подивіться, прошу, це відео. Всього 1 хв. і 47 сек. На відео – переможець конкурсу на посаду директора Національного природного парку “Тузловські лимани” Віталій Чакир. Крнкурс проходить в Міністерстві екології та природних ресурсів України. Коротко про суть: зараз парк очолює доктор наук, один із найкращих фахівців країни Іван Русєв. Який як кістка поперек горла всім – і РДА, і ОДА, і Міністерству. Саме Іван і його команда припинили дерібан земель, понаводили порядки в парку, за їхніми заявами порушена купа кримінальних справ і вони виграють судові процеси. Іван не подавався на конкурс, оскільки проводити його Міністерство не мало права. Пане міністре, Остап Семерак, вам не соромно? Що ж з вами з усіма там відбувається?…P. S. Ось сайт парку: http://tuzlim.org.ua/…/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD…Подивіться, яке диво віддають до рук невігласам і корумпованим ділкам.Відео – Владислава Балінського.

Відео:

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fzoyakazanzhy%2Fposts%2F10209056452989627&width=500

Втім, подібна ситуація виникла не лише на конкурсі Мінекології.
Вже кілька місяців в Одесі намагаються за конкурсом призначити нового директора Обласної бібліотеки. Здавалося б – що складного може бути навколо посади директора бібліотеки? Які  приховані інтереси можуть бути на цій посаді? Бібліотека не цікава браконьєрам, мисливцям та іншим “ресурсним” людям. Але ж ні. Один конкурс був визнаний таким, що не відбувся. На новому виявилося, що всі сильні кандидати кудись поділися. Жодний з конкурсантів, що залишилися, не відповідає вимогам.
Тим часом нарешті відремонтована та оновлена бібліотека не може на повну використовувати свій потенціал, оскальки фактично знаходиться у заручниках  директорки, яка роками гальмувала її розвиток і яка категорично не погоджується залишити установу без свого впливу. Зараз може статися, що на посаду призначать її доньку. Що означатиме, що обласною бібліотекою по факту  продовжує керувати все та сама людина.

Тобто, чи то конкурс проводять в Києві чи на рівні області – результат однаково поганий.
І полишати те все без уваги стає вже надто небезпечно.

Тим більше, що нещодавно оголошено ще один конкурс. На дуже важливу посаду – голови Одеської ОДА.
Достойні кандидати вже повідомили про свою участь у конкурсі. І ми просто не маємо права дозволити, щоб і цей конкурс провалили як  вищезазначені.

Нам обов’язково треба відстояти наші інтеерси й у призначеннях керівництва нацпарків, й закладів культури, й голови ОДА.
Тож, треба діяти. Інфопростор буде інформувати вас про розвиток подій і закликає всіх активно долучатися до захисту наших спільних інтересів. Принаймні, усі посадовці, яких мають призначити в результаті всіх цих конкурсів, будуть отримувати зарплату з наших з вами податків

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s