Олександр Остапенко. Програма кандидата на посаду Голови Одеської ОДА


Зайвий оптимізм і довіра завжди були моєю слабкою стороною. Але сили і досвід є, а віра в себе, Людей, наше світле майбутнє і бажання для цього багато працювати дає шанс. Тому буду використовувати цю можливість.
Напевно, треба трошки про власну стратегію…

Приорітети:

1. Це Громадяни (люди) і громади, їх безпека, права та розвиток.
2. Це Суспільство, заохочення тих об’єднань громадян які намагаються будувати і допомагати – розвиткові групи інтересів.
3. Економічний розвиток регіону, людей, містечок, селищ і сел – тут окрема низка напрямів…

По першому пункту, вважаю, що треба окрема комплексна програма заохочення і допомоги тим громадянам, які хочуть мати власну справу, малий – середній бізнес. Де більше економічної незалежности громадян, там більше тяга до свободи і демократії – там дієве суспільство. Ми спільно повинні подолати місцевий феодалізм….
Забезпечення достатнього рівня законності.
Кардинальне покращення безпекової і криміногенної ситуації: програми соціального захисту і підтримки військових (проект готовий), національної поліції, прикордонників.
Заохочення зростання економічної самостійності громад, активний вплив на їх формування. Я проти підходу: як хочете так і об’єднуйтесь… 

По другому пункту: постійне підвищення рівня організації, відкритості і прозорості державних інституцій, територіальних органів виконавчої влади, впливу громадських організацій на ефективність їх функціонування, через розвиток механізмів постійного діалогу.

По третьому: вважаю, що перспектива Одеської області у наступних напрямах: транзитність і транспортна інфраструктура (морегосподарский комплекс, дороги і транспортні коридори, митниця…) – ми повинні стати логістичним центром України.
Сільське господарство, особливо переробка і виробництво ( інвестиції, програми підтримки і розвитку…) – ми повинні не продавати за кордон, то що нам дав Бог і Земля, а переробляти у готові продукти, а це робочі місця, рівень життя, місцевий розвиток.
Ще один пріоритет, це туризм. Наголос на історичний і екологічний туризм, зважаючи на наше культурне різноманіття, відпочинок, оздоровлення як додаткова можливість …

Окремо про боротьбу з корупцією: категоричне неприйняття, від включення усіх відомих механізмів протидії до виховання нульової толерантності – публічно, відкрито, чесно…
Щодо кадрової політики, буду максимально намагатися залишити тих молодих оптимістів, що прийшли за конкурсами (а більшість з них – є та конче потрібна молода генерація), маю намір залучати Людей професійних і патріотичних, зараз їх сильно не вистачає…

І останнє, у будь якому разі, вірю у безповоротність змін, буду і далі робити все, щоб у Нас вийшло.

Джерело

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s