В Одеській області покращується динаміка виплати субсидій


За словами віце-прем’єр-міністра Павла Розенка, останні кілька тижнів Одеська область показує хорошу динаміку щодо виплати субсидій. І це добре. Це також відповідь нашим “друзям”, які сіють паніку по телебаченню, що Одеська область найгірша, субсидії не виплачуються і взагалі суцільна “зрада”.

Загалом в Одеській області отримали субсидії понад 184 тисячі домогосподарств (85% від тих, які звернулися за субсидіями). Приріст до минулого року становить близько 60%. Заборгованість з державного бюджету на виплату субсидій 173 млн грн. Зазначені віце-прем’єром проблеми під час сьогоднішньої наради щодо браку комунікації з населенням та між залученими до процесу відомствами намагаємося виправляти. Зокрема в Одесі налагоджена звітність та щоденний моніторинг з усіма районами, співпраця з головами сільських рад та відвідини помешкань жителів, збільшено кількість працівників через перерозподіл з інших відділів РДА та залучення безробітних, аналізуються скарги громадян та багато іншого. Словом, працюємо. Субсидування це виключно господарське питання, яке необхідно вирішувати.

Очікуємо на візити інших віце-прем’єрів та міністрів, щоб розповісти про стан справ в інших галузях. Принагідно також нагадаю, що конкурс на посаду голови Одеської ОДА триває – подавайте документи.

в.о. Голови ОДА

Соломія Бобровська

15326120_1065442926901956_3277606789296479027_o

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s