Громадськість почула міністра. Чи почує міністр громадськість?


Нещодавно міністр екології заявив, що він відстоює позицію, що директори національних парків мають призначатися на конкурсних засадах із залученням громадськості.
Позиція зрозуміла й цілком доречна.

Відтак, звітуємо перед міністром.

У вівторок, 28-го вересня в Одесі відбулася публічна дискусія «Зупинимо корупцію: громадська дія в Одеському регіоні. Рік роботи антикорупційних громадських ініціатив», на якій серед інших керівництво НПП презентувало результати варовадження антикрупційного проекту, якій був підтриманий в результаті відкритого конкурсу

14525004_524376801081060_6719896190143445232_o

Те, як громадськість сприймала виступи Івана Русєва та Ірини Вихристюк під час цєї дискусії можна побачити на цьому відео (на позначках 39:15 та 2:02:30):

Але громадськість на тому на зупинилася.

Завтра, у понеділок 3 жовтня з 11:00 до 16:00 у Книгарні-Кав’ярні на Катеринінській можна буде залишити свій підпис на підтримку дирекції НПП “Тузлівські лимани”:

Друзья, по нашей информации на столе у М. Саакашвили лежит заявление на увольнение Русева И.Т с должности в.о руководителя НПП “Тузловские лиманы” . Мы, общественники и друзья парка хотим подать ходатайство о назначении Русева И.Т. директором нацпарка. Печати общественных организаций под ходатайством буду собирать завтра с 11 до 16 на Екатерининской, 77 (Книгарня Кав”ярня). Прошу всех у кого есть печати организаций подписать документ и показать всем, что мы готовы бороться с коррупцией и браконьерами не словом, а делом!

Yana Titarenko

Чи, може, з точки зору міністра це не та громадськість, погодження з якою він хоче досягти?


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s