Одеська ОДА проводить закупівлю квартир для сімей загиблих Героїв та інвалідів 1-3 групи-учасників АТО


Обласна державна адміністрація проводить закупівлю квартир в Одеській області для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та інвалідів І-ІІ групи з їх числа, осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок.
 Предметом закупівлі є 9 (дев’ять) однокімнатних: 6 (шість) у м. Одеса, 2 (дві) у м. Чорноморськ, 1 (одна) у м. Болград, 1 (одна) у Комінтернівському районі с. Першотравневе, загальною площею не більше 50 м. кв., 4 (чотири) двохкімнатніквартири: 1 (одна) у м. Одеса, 1 (одна) у м. Ізмаїл, 1 (одна) у м. Любашівка, 1 (одна) у м. Кодима.

Відповідно до Порядків використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та інвалідів І-ІІ групи з їх числа, осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 348, від 17 червня 2015 року № 407, предметом закупівлі є квартири на ринку нерухомості, у новобудовах, які б відповідали умовам закупівлі у житлових будинках, введених в експлуатацію. Придбання квартир може здійснюватись також в об’єктах незавершеного житлового будівництва зі строком введення в експлуатацію не пізніше четвертого кварталу 2016 року.В квартирах мають бути виконані внутрішні опоряджувальні роботи. Житлові та не житлові приміщення квартири повинні відповідати санітарно-гігієнічним вимогам щодо проживання громадян. Квартири мають бути обладнані мережами та приладами електропостачання, опалення, холодного та гарячого водопостачання, газопостачання, побутової каналізації.

За більш детальною інформацією звертатись до Департаменту охорони здоров’я та соціального захисту населення облдержадміністрації за адресою: вул. Канатна, 83, м. Одеса, кабінет 1124, тел.: 725-11-21 (Філіппова Олена Михайлівна – начальник відділу), 725-11-31 (Бубелич Яніна Іванівна – головний спеціаліст).

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s