Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті благословив молоде покоління військово-морських сил України


16 серпня 2016 року Одесу відвідав з офіційним візитом Аопстольський нунцій в Україні Його Високопреосвященство Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті. 

Серед інших зустрічей він завітав до морського апостулату, створеного о. Олександром Смеречинським. Серед одеситів отець Олександр відомий як священник Майдану у Дюка, як військовий капелан, як людина, яка надає велику допомогу Військово-Морським Силам України.
На зустрічі з нунцієм були присутні діти тих військових, які приймали участь у воєнних діях на Сході України. Зараз діти відпочивають у літньому таборі, яким опікується отець Олександр.
Найбільший інтерес нунція викликали хлопці, які щойно поступили до військово-морського ліцею в Одесі. У 2014 р. викладацький склад цього ліцею та його вихованці вийшли із Севастополя на материкову Україну після анексії півострову Росією.
Серед нових вихованців – 9 сиріт із Маріуполя, які вирішили присвятити себе служінню Україні, бо бачили війну на власні очі. Здивував нунція і Богдан Ткачов, мешканець Макіївки, який у 2014 р. змушений був з мамою та 4 молодшими братиками та сестричками залишити рідне місто, та переїхати спочатку до Київа, а потім до Полтави. “Чому ти вирішив стати саме військовим моряком, адже ти жодного разу не бачив моря?” “Я дуже хочу захищати Україну.” Вражений розповідями юних ліцеїстів, Архієпископ дав їм своє благословіння.


Фото – Олександр Сорокін, Олександр Сивак


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s