В Одесі розпочався книжковий ярмарок “Зелена хвиля”


4-7 серпня в Одесі відбудеться ювілейна, двадцята Міжнародна книжкова виставка «Зелена хвиля». Вона об’єднає видавців, книгорозповсюджувачів та читачів з усієї країни, а також представить найсвіжіші українські книжкові новинки. Старий Лев запрошує одеситів на цікаві майстер-класи та зустрічі з авторами, які відбудуться у рамах виставки.

У програмі «Зеленої хвилі – 2016»: презентації книг, автограф-сесії та зустрічі з письменниками, ілюстраторами та видавцями, майстер-класи, творчі вечори, круглі столи та публічні дискусії, конкурси та розіграші. Також у рамах виставки «Зелена хвиля» відбудеться IV Одеський Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури та «Корнійчуковська премія» – конкурс творів для дітей, які раніше не видавалися. Більше інформації про виставку http://expodessa.com/books/

Повна програма подій ВСЛ у рамках «Зеленої хвилі»:

П’ятниця, 5 серпня

15:00-16:00 – гра «Хвостатий балаган: 36 і 6 котів» від письменниці Галини Вдовиченко та художниці Наталки Гайди за мотивами книжки «36 і 6» котів. Дитяча територія в Міському саду (вул. Дерибасівська)

16:00-16:45 – читання-забавляння «Хто росте у парку?» з Катериною Міхаліциною (за мотивами книжки «Хто росте у парку»). Книжковий магазин БУК, (провулок Віце-Адмірала Жукова, 3/7)

19:00-20:00 – поетичний вечір «Дві краплі львівського дощу» з Мар’яною Савкою та Катериною Міхаліциною. Львівська Майстерня Шоколаду (вул. Дерибасівська, 31)

Субота, 6 серпня

12:00 – 13:00 – майстер-клас із прокидання від письменниці Галини Вдовиченко за мотивами книжки «Засинай. Прокидайся». Дитяча територія в Міському саду (вул. Дерибасівська)

13:00 – 14:00 – майстер-клас «Як виховати дракона» від Катерини Міхаліциної та художниці Наталки Гайди за мотивами книжки «Про драконів і щастя». Дитяча територія в Міському саду (вул. Дерибасівська)

14:30-15:30 – читання – малювання «Скільки босоніжок у стоніжки?» з Мар’яною Савкою за мотивами книжки «Босоніжки для Стоніжки». Книжковий магазин БУК (провулок Віце-Адмірала Жукова, 3/7)

16:00- 17:00 – читання-забавляння «Чарівні пригоди» з Володимиром Рутківським за мотивами його книжки «Гості на мітлі». Книжковий магазин БУК (провулок Віце-Адмірала Жукова, 3/7)

18:00-19:00 – поетичний вечір «Родинний Архів та інші вірші» з Борисом Херсонським та Мар’яною Савкою. «Книгарня-Кав’ярня» (вул. Катерининська, 77)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s