В лабіринтах часу. Виставка відреставрованих творів іконопису та живопису


8 липня 2016 року о 15.00 годині в Одеському художньому музею відбудеться відкриття виставки «В лабіринтах часу», яка представить твори із зібрання музею, відреставровані художниками-реставраторами головної організації Національного науково-дослідного реставраційного центру України в м. Києві, Одеської та Львівської філій закладу за останні сорок років.
Виставка «В лабіринтах часу» репрезентуватиме врятовані й повернені до життя твори олійного та темперного живопису ХVІІІ–ХХ століть. Серед них на особливу увагу заслуговують ікона «Святці на Вересень місяць», поч. ХVIII ст., ікона «Цар Царем», кін. ХVIII – поч. ХIХ ст., а також живописні твори таких видатних художників ХІХ ст., як Айвазовський І.К. «Хмари над морем», Боголюбов О.П. «Місячна ніч», Дворніков Т.Я. «Краєвид з монастирем», Пімоненко М.К. «Побачення», Сверчков М.Е. «Трійка і борзятник», Суходольський Я. «Амазонка», 1847 р., Трутовський К.О. «Українське село», Хойнацький Р.П. «Мадонна», 1866 р.
Деякі з експонатів будуть представлені вперше і тому, безсумнівно, привернуть увагу істориків, мистецтвознавців, культурологів. 

Відвідувачам будуть запропоновані текстові та фотоілюстративні матеріали про етапи консерваційно-реставраційної роботи, результати наукових досліджень тощо.

Виставка працюватиме від 8 липня до 4 вересня 2016 року в приміщенні виставкового залу Одеського художнього музею за адресою: вул. Софіївська, 5 а.

Час роботи: щоденно з 10:00 до 17:00.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s