Позачергова сесія одеської міської ради відбулася


Сьогодні, 29 червня, відбулася позачергова сесія міської ради, яка тривала біля 20 хвилин, і була присвячена єдиному питанню “Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Одеси”. “За” проголосував 51 депутат, 1 – “утримався”.

Повний запис сесії можна подивитися тут:


Позачергова сесія була зібрана з порушенням регламенту, оскільки про неї повідомили менш ніж за добу.

Пан Труханов повідомив, що до проведення позачергової сесії спонукали повідомлення від муніципальної служби охорони та СБУ про те, що чергову сесію 30 червня збираються “зірвати деструктивні елементи”. Очевидно, що така причина не може бути підставою позачергової сессії, а відтак інформація про неї мала бути оприлюдненою не за добу, а за 10 днів.
Більше того, в чому полягає прийняте рішення з прямої трансляції дізнатися неможливо.

Сьогодні ж відбулося й засідання міськвиконкому.

Також здивувало, що пан Труханов ще вчора на своїй сторінці у ФБ зробив наступне повідомлення: “Уважаемые одесситы! Сегодня вопрос принятия зонинга, который необходим нашему городу, во многих пунктах не находит поддержки у одесской общественности. А значит, проект зонинга нуждается в дополнительном обсуждении. Поэтому я считаю, что выносить существующий проект на сессию городского совета неправильно и преждевременно. Необходимо продолжить консультации, привлечь к совместной работе более широкий круг специалистов и прийти к консенсусу.”

Окрім того, перед початком позачергової сесії о 3 годині ночі були затримані троє активістів – Сергій Ходіяк, Віталій Савчук, Олена Михайленко. На лінію 102 також прийшло повідомлення, про те, що на Антитруханівському Майдані на Думській площі знаходиться зброя. Відбувся обшук. Зброю не знайдено.

Зранку міськрада виглядала ось так.

Завтра, 30 червня має відбутися й чергова сесія. На ній також передбачено прямую трансляцію. На сесію винесено десятки рішень, в тому числі – й земельних питань.

Запланована на завтра акція протесту відбудеться, як і передбачалося. Зустрінемося на Думській!

13501790_1380808828602088_4735120514046116609_n


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s