Як крадуть гроші у загиблих Героїв. Історія Дмитра Горбунова


18 травня 2016 р. Чорноморськ ховав вже шостого загиблого – Дмитра Горбунова.

На прощальній процесії був навіть очільник міста пан Хмельнюк.

Та після поховання з’ясувалося, що хтось вирішив вкрасти гроші із картки загиблого Героя. Інфопростір писав раніше про це: “Прощання у військкоматі почалося о 10.00 годині, відспівування у церкві – об 11.00. Поминки за загиблим – о 13.00. Перед поминками співпрацівники військкомату м. Чорноморськ передали сестрі Дмитра особисті речі та зарплатну картку.Сьогодні з’ясувалося, що о 12.04 з цієї картки були зняті ВСІ гроші – 1580 грн.”

Ветерани АТО м. Чорноморськ взяли під контроль цю справу. Викрадач навіть сам подзвонив, намагаючись “залагодити” ситуацію. Але їй дали офіційний хід. Розслідує справу військова прокуратура.

Та декілька днів тому історія набула ще більш кримінального забарвлення.

Хочу розповісти вам ще одну дуже цікаву історію, яка відбувається буквально на наших очах.

           18 травня 2016 роки ми поховали нашого героя Дмитра Горбунова.

            Ще свіжі в пам’яті події, пов’язані з крадіжкою грошей з картки Дмитра. На даний момент військова прокуратура веде слідство. І здавалося б, що винний буде покараний і сім’я героя зітхне з полегшенням.

            Так ні……

            Після смерті сина мати повинна отримати 600 тис. Як не дивно, відразу знайшлися шакали, які хочуть відібрати ці гроші у матері.

             А тепер послідовно.

             Кілька днів тому до мене звернулися сестри Дмитра Горбунова з проханням допомогти.

             Мати Дмитра Горбунова проживає в Олександрівці на вулиці Центральна будинок 43. Жінка зловживала спиртним до загибелі сина, ну а після стало ще гірше. Будинок знаходиться у власності однієї з двоюрідних сестер Дмитра. Ближче родичів немає.

             У четвер 9 червня, сестри приїхали до матері Дмитра, і були на вході в будинок зупинені невідомими (на той момент) особами. Один з цих товаришів по імені Федір нахабним чином виштовхав сестру на вулицю. У будинку ще знаходилося близько 7 чоловік. Всі у п’яному стані.

             До місця події була викликана поліція, сестри написали заяви і дали свідчення. На жаль в поліції їм не видали талон-повідомлення.

             На прямі загрози тов. Федіра родичам загиблого протиставити було нічого.

             У суботу 11 червня представники ГО “Рапіра” в складі до двадцяти чоловік виїхали в Олександрівку, щоб на місці розібратися. Туди ж ми запросили голову Олександрівської селищної ради Баличева Федіра.

              По прибуттю в будинок Горбунова ми виявили кілька осіб, які втекли з дому через паркан. А один товариш, який бував в цьому будинку, слізно поклявся, що більше ноги його не буде в цьому будинку.

           Голова Олександрівської селищної ради Баличев Федір, повідомив нам що до нього зверталися люди з проханням взяти опіку над матір’ю Дмитра Горбунова. (Адже скоро буде виплата 600 тис). І таких випадків було декілька.

            Дмитро Горбунов, який віддав своє життя за нас з вами і нашої держави, здійснив і ще один подвиг для своєї матері. Тепер вона може пройти курс лікування і вирватися з цієї клоаки, та й обзавестися житлом у Чорноморську ..

            Пишу про це з однією метою. Громадськість, правоохоронні органи повинні знати, що ми не дозволимо пограбувати мати нашого героя. З суботи ми взяли цей будинок під контроль. З цього моменту прохідний двір закінчився. З усіма особами, які будуть намагатися проникнути в будинок, буде проводиться роз’яснювальна патріотична робота на тему: “Любов до України та її героїв”…

Джерело

 До нас раніше вже доходила інформація, що на сім’ях загиблих Героїв з важким соціальним станом наживаються ті, хто “розуміється” на виплатах.

Просимо надати максимальній розголос цій історії та інформувати про подібні задля захисту родичів загиблих Героїв.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s