Росії передали двох одеських сепаратистів


Сьогодні в Україну повернулися Геннадій Афанасьєв та Юрій Солошенко, які були незаконно ув’язнені в Російській Федерації.

Українських громадян обміняли на… українських громадян. В Росію переїхали двоє одеситів, які проходили по справі “Бесарабської народної республіки” – Віталій Діденко і Олена Гліщинська.

13460915_567871983394694_1155571257_o

Олена Гліщінська, окрім посади редактора телеканалу “Бессарабия-ТВ”, також відома як помічниця народного депутата Віталія Барвиненка.
В поточному, 8-му скликанні, Олени Гліщінської серед помічників нардепа не вказано.

Але на сайті “Посіпаки” (спільний проект Слідство.Інфо та Громадське ТВ) вказано, що у минулому скликанні Олена Гліщинська працювала помічницею нардепа на платній основі, а у 6-му – на громадських засадах:

Знімок екрана 2016-06-14 о 22.40.23

Те, що Москва була дуже зацікавлена отримати саме цих громадян України підтверджує народний депутат Ірина Геращенко:

Два тижні тому, під час обговорення звільнення Надіі Савченко , один колишній регіонал, а нині ОБлоківець в ефірі одного з телеканалів звернувся до мене з таким запитанням: ” От ви говорите про гуманізм, а тим часом в одеській в’язниці утримується жінка, що народила дитину, і іі не випускають”. ” Ви дуже обізнаний”- рявкнула я. ” Ви дуже “чемна”- промямлив він… Не можна так палитися , пане з ОБ, бо … Звичайно, вже тоді ми вели роботу по звільненню Солошенка і Афанасьєва і знали, що Москва цікавиться не так своїми громадянами, як ” своїми людьми”… СБУ вже давно викрило причетність певних осіб до спроб створити так звану “Бесарабську народну республіку”, і можна тільки подякувати Службі безпеки, що зупинила це вогнище інсіпорованого ззовні сепаратизму на Півдні. Москва цікавиться причетними до ” БНР” – і це красномовно і показово, і все зрозуміло, правда ж?
Депутати від ” опозиції” паляться в прямому ефірі, вболіваючи за далеко не безневинних панянок. І якщо говорити про реалії, то вони такі: РФ була зацікавлена саме в певних громадянах, і це, як на мене, підтверджує російський слід в певних українських трагічних подіях….
І украінська влада пішла на компроміс, аби звільнити двох украінців, що іх катували в російських тюрмах. Президент Порошенко підписав акт помилування , задля звільнення Солошенка і Афанасьєва. Ця операція готувалася кілька місяців, до речі…
І якщо говорити про переміщену в РФ жінку, то це був дійсно акт гуманізму, іі новонароджена дитина потребує серйозної медичної уваги і я щиро бажаю дитині здоров’я. І ще – як же так зробити, щоб ті, хто так далеко від всіх процесів звільнення заручників, утримувалися від коментарів і анонсів, зливів інформаціі і розлогих заяв? Бо це реально шкодить. Тим часом ми продовжуємо працювати над звільненням заручників. Завтра – Мінськ і боротьба за наших хлопців на окупованих територіях.

 


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s