Олександр Хмеляров. Нові Герої Небесного Полку. Серія “Герої Одещини”


4 березня 2016 року під Докучаєвськом загинули двоє українських військових з групи спецназу 73-го морського центру спеціальних операції – Юрій Горайський і Олександр Хмеляров. В той день вони виконували завдання по патрулюванню лінії оборони українських військ. Юрій та Олександр йшли в головному дозорі, щоб першими подати сигнал тривоги і вступити в бій, якщо зіткнуться із ворогом. Вони зайшли на задану висоту, звідки міг відбутись напад на наші позиції. Диверсійну групу  побачили раптово – дистанція 20 метрів, вступили в бій, ворогу не вдалося вдарити по всій групі. Проте Юрій і Олександр загинули. Група вогневої підтримки спецназу знищила ворога й змогла забрати тіла побратимів. Було знищено 30 бойовиків.

Олександру Хмелярову було 27 років, він був з Одещини. Народився 20 січня 1989 року в с. Кам’янка Ізмаїльського району. Закінчив Кам’янський НВК, згодом – Морське училище № 9  м. Ізмаїла. Походив службу в частині з 2011 року. Пройшов шлях від рядового матроса до мічмана. Брав участь у багатьох міжнародних навчаннях. З перших днів на передовій, брав участь у звільненні Слов’янська, Дзержинська та багатьох інших населених пунктів. Був нагороджений медаллю “За військову службу Україні”, нагрудним знаком “За зразкову службу” та багатьма іншими. Був надійним товаришем, підлеглим та грамотним командиром.

Його добре пам’ятають волонтери Одеського військового шпиталю.  В 2014 році він лікувався після поранення. У дівчат залишились найтепліші спогади про Сашка. Після шпиталю підписав контракт.

Ми готуємо історію в Книгу Пам’яті Одеського регіону про Олександра. Просимо допомогти з інформацією усіх, хто знав Сашу.

8c4-caa982f45aa1-9d43-26120a0d9f242c5c0-82fae472ef3e-aa8f-6f96ebf8026c

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s