Битва за воду у с. Випасне. Продовження історії


17 січня 2016 р. ми писали про конфлікт навколо водопостачання у с. Випасне Білгород-Дністровського району Одеської області, який вилився у кримінальну історію.

Боротьба між селянами та підприємцем, орендарем артезіанських свердловин, Віталієм Ярошенко триває вже декілька років. Громада незадоволена роботою постачальника води, його тарифами, намагається розірвати контракт з ним. А пан Ярошенко не знайшов іншого виходу як побити та вивезти до лісосмуги одного з депутатів селищної ради, який займається цією проблемою. Наразі Михайло Дрогомощенко все ще знаходиться у лікарні, але стан його вже не критичний. Віталій Ярошенко ніби знаходиться за межами України.

Відео 7 каналу.

2 лютого 2016 р. у Випасному була проведена зустріч за участю голови районної ради Валерія Лобанова, голови районної державної адміністрації Михайла Тітарчука, представників правоохоронних органів з громадою села. Заступник Білгород-Дністровського прокурора Н. Лоза повідомила присутніх, що за фактом побиття депутата Дрогомощенко М.П. справу внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань. Дана справа перебуває на контролі в прокуратурі Одеської області.

12642652_469640016557846_5461785511678578817_n12687971_469640039891177_3322101850940219088_n.jpg

Депутати сільської ради та представники громади звернулися до представників прокуратури з проханням підготувати матеріали та подати позов до суду, з метою розірвання договору з ФОП «Ярошенко».

Задля контролю за розвитком справи було запропоновано створити робочу групу, до якої повинні увійти керівники району, Випаснянський сільський голова, депутати сільської та районної ради, а також представник Одеської обласної ради – пані Ірина Коваліш.

Відео ТРК «ГЛАС».

Довідка.

КовалишКоваліш Ірина Володимирівна (1980 р. н.), депутат облради від «Опозиційного блоку». До цього – прес-секретар М. Скорика, політичної сили «Не так», «Сильна Україна», «Опозиційний блок». Була керівником прес-служби міськради Одеси під час керівництва Костусева. Чоловік – Олександр Риффа, бувший керівник «Міськзелентрест» Одеси.

Білгород-Дністровський район є єдиним районом Одеської області, де на останніх виборах на всіх шести округах перемогу отримав «Опозиційний блок».

Інфопростір буде і надалі слідкувати за розвитком цієї ситуації.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s