“Привет мартышке” або декілька питань по землях Міноборони


Конфлікт навколо 24-ї та 25-ї “Жемчужин” загострюється все більше.

Сьогодні на сторінці Одеської обласної державної адміністрації у фейсбуці з’явилося повідомлення, яке супроводєується численними документами:

Факт: Ані у Михаіла Саакашвілі, ані у членів його команди немає і не буде нерухомості в Одесі.

Заява про те, що Одеська ОДА передала 0,75 га землі на Італійському бульварі в обмін на якісь елітні квартири – чергове вкидання в рамках інформаційної війни з очорнення, яка ведеться проти Михаіла Саакашвілі і його команди в Одесі. Сам факт передачі землі приватній компанії – відверта брехня, так як ОДА, в рамках закону, підтвердила право постійного користування Міністерства оборони на цю ділянку.

Історично земельна ділянка за адресою Італійський бульвар, 1 була виділена Одеському військовому округу ще 29.05.1951 р. (колишній Пролетарський бульвар). Відповідно до витягу з Державного земельного кадастру, ці землі є власністю Міністерства оборони для оборонного та іншого призначення. Саме тому згідно з розпорядженням голови Одеської ОДА від 17.09.2015 № 571 / А-2 015 землі були оформлені виключно «для розміщення і постійної діяльності Збройних сил України» .
Згідно ст. 122, 123 Земельного кодексу України, ОДА зобов’язана оформити землю в постійне користування, якщо надані документи відповідають нормам законодавства. При надходженні відповідної заяви від Міністерства оборони України, у вересні 2015 року, співробітники ОДА перевірили подану заяву, а також пакет супровідних документів, і юридично ніякого права не передавати землевласнику земельну ділянку оборонного призначення ОДА не мала.

Подальше розпорядження майном Міністерством оборони не є публічним, і Одеська ОДА не може бути відповідальною за подальше використання цієї ділянки.

Михаіл Саакашвілі кілька разів підкреслював, що, на його думку, найкращим способом розподілу даних земель є їх продаж на відкритому і прозорому аукціоні з подальшою передачею виручених коштів військовим, які куплять самі для себе необхідне їм житло в комфортних умовах. Цю позицію голова ОДА висловив, зокрема, на зустрічі з Міністром оборони України Степаном Полтораком. (http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/11/30/7090736/).

Все вищезгадане ще раз підтверджує брехливість джерел пана Голубова. Більш детальна інформація про цього персонажа:
http://politica-ua.com/narodnyj-deputat-dmitrij-golubov-na…/

Ще раз просимо ЗМІ звернути увагу на те, що як Михаіл Саакашвілі особисто, так і вся його команда максимально відкриті для ЗМІ і з радістю дадуть відповідь на всі питання.

Джерело

Ми вдячні ОДА за готовність надати відповідь на всі питання і користуємося нагодою, аби ще раз звернути увагу на ті питання, що вже були озвучені в публікації Як здобуваються “Жемчужины”. Практичний курс.

Станом на 23.12.2011 р. Південне управління капітального будівництва Міністерства оборони України вже мало право власності/користування цією земельною ділянкою, як це вказано у рішенні Одеської міської ради №1634-VI.

Питання:

Рішення міськради містить помилку? Південне управління капітального будівництва МО не було користувачем тієї ділянки і “Містобудівного обґрунтування…” було виготовлене без належних на то підстав?

Чи, можливо, з 12.2011 року по 08.2015 року вказана ділянка була передана від Південного управління капітального будівництва МО іншому користувачу? Якщо це так, то на підставі якого документу?

Якщо ж з грудня 2011 року користувач ділянки з кадастровим номером 5110137500:36:001:0008 не змінювався, то який сенс має розпорядження No 571/А-2015?

Без відповідей на ці прості запитання наразі передача права на користування виглядає приблизно так:

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s