Що роблять волонтери військового шпиталю?


Шпиталь бiля моря, красива доглянута територiя, досить великий – бiльше 20 вiддiлень, 2 реанмацiї. Бiйцiв лише одночасно бiля двохсот! Компактний. Керiвники, не маючи нiколи коштiв на сучаснi ремонти та обладнання, дуже хазяйновито ставилися до утримання в чистотi та порядку того, що мали. У нас скрiзь бiдно, але чисто. Але бiдно!
Командир шпиталю – Роман Дмитрович – дуже хороший, дiевий. Лiкарi у нас – наша гордiсть. Багато незамiнних жертовних прекрасних спецiалiстiв. Багато хто з них й медсестричок вже не раз був у АТО в нашому пересувному шпиталi . Дуже гарне ставлення й до нас, й до бiйцiв.
1. Ми завжди готовi допомогти з дрібними ремонтиками в вiддiленнях.
2. Волонтерськими силами в шпиталi встановлено десятки кондицiонерiв й холодильникiв, телевізорiв й мiкрохвильовок, чайникiв тощо…  Таких простих необхiдних речей ще не достатньо!
3. Харчування дуже примiтивне. Постiйна необхiднiсть нашої допомоги.
4. Нескiнченна допомога в самому звичайному необхiдному сезонному одязi та взуттi. Б\у мобiлки, поповнення їх рахункiв – на волонтерах, звісно.
5. Нагальнi потреби в медичному обладнаннi, меблях , лiжках, протипролежневих матрацах, сучасних пiдлiкотних костилях й таке iнше – завжди вирiшуються за нашою участю. Перелiк того, чим ми вже допомогли, довгий. Постiйна потреба в хороших калоприймачах, одноразових пелюшках, пластирях … I в АТО-шпиталь теж!
6. Дуже коштовна помiч часто бувае необхiдною в питаннях серйозних нетипових лiкiв та антибiотикiв для героiв у реанiмацiях та пiсля операцiй. Оперативно знайти їх – велика проблема, а проплатити – годi й казати…
7. Дуже нам нелегко забезпечувати збiр великих сум на допомогу з матерiалами для важких серйозних травматологiчних операцiй.
Окрема тема – протезування та все, що з нею пов’язано.
Окрема тема – реабiлтацiя.
Допомога з квитками, лiками на перiод реабiлiтацiї…
Допомога сiм’ям, родичам з орендою житла быля шпиталю…
А також – допомога тим, хто вилiкувався й повертаеться знову ТУДИ, кому варто, кого знаємо, з ким потоваришували, а допомогти крiм нас – нiкому.
Наш волонтерський мурашник за час вiйни став злагодженим. Ми всi давно задiяли кола своїх знайомих. Курортне мiсто, в якому багато тих, кому байдуже, тим не мeнше має  жертовних людей, якi весь час допомагають нам допомагати.  Проте ми дуже потребуємо допомоги всіх патрiотiв. Приєднуйтесь.

РАЗОМ МИ – СИЛА !

Волонтер Лілія Безпалько

12308083_10153808522194172_6171165894698869381_o

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s