Як забрати молодь з вулиць? Створити молодіжний центр


Проблема незайнятості молоді у регіонах – стара та відома. У великих містах є різні можливості для розвитку творчих, спортивних, наукових здібностей молодих людей. Але у маленьких містах та селах окрім старих занедбаних спортивних майданчиків, клубу з «танцями» та барів с алкоголем – інших занять і не знайти.

Голова Савранської РДА Віталій Свічинський, який був призначений на цю посаду після конкурсу, який організовувала команда Міхаеля Саакашвілі, вирішив створити Молодіжний розважальний центр у районі.

…Ми в лютому-березні відкриємо в Савранському районі молодіжний центр, де діти зможуть розвиватися, спілкуватися і вчиться самоорганізації. Там буде клас поглибленого IT-навчання, лекційно-розважальний клас. Будемо проводити семінари, тренінги, навчання, ігри і т.і. Так? от одним з перших проектів цього центру, будуть вечори настільних ігор. Це дуже захоплююче, та й розвиває, а головне – відверне молодь від барів…

Усіх небайдужих просять допомогти зібрати різні настільні ігри – шахи, шашки, монополія, тощо. Ігри можна приносити у приймальню Савранської РДА (66200, Одеська область, смт. Саврань, вул. Леніна, 9, тел. +38(04865) 3-13-52, e-mail: rda@savran.odessa.gov.ua, svichinskiy@gmail.com.

Так, наразі вже зголосилися люди, які готові створити спортивний клуб для молоді. Вони можуть самі зібрати необхідне обладнання, тренувати молодь, але просять допомогти з наданням приміщення.

Сподіваємося, що цю ідею вдасться реалізувати, та й в інших районах наслідуватимуть приклад.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s