На що підштовхнув жителів вулиці Комсомольської закон про декомунізацію


Ця історія почалася з того, що люди від свого депутата, секретаря Біляївської міської ради Л.В.Борисенко дізналися, що будуть перейменовувати вулицю Комсомольську. Назва, яку запропонувала робоча група, жителів не влаштувала. На перших зборах вони запропонували свої варіанти, потім Людмила Василівна Борисенко роздрукувала таблицю з усіма варіантами та організувала обхід вулиці з тим, щоб обрати найбільш зручний варіант назви для мешканців.

Згодом люди провели ще одне зібрання, де за результатами опитування встановили, що вулиця Комсомольська буде називатися на честь Свято-Миколаївського храму – Миколаївською. Саме з цього моменту, можна сказати, і розпочалися дива. Дружні, згуртовані і до цього сусіди, вирішили почати самостійно наводити лад на своїй вулиці. На своє наступне зібрання запросили міського голову М.П.Бухтіярова, вуличного депутата Л.В.Борисенко, настоятеля Свято-Миколаївського храму о.Віктора, інспектора з благоустрою К.О.Калачук. Результатом зібрання стало прийняття декількох рішень щодо поліпшення благоустрою вулиці.

Розповість про це один з ініціативних активістів, жителів вулиці Миколаївської (Комсомольської) Андрій Іванович Дурбало:

– Пунктом першим стало спільне рішення перейменувати вулицю з Комсомольської в Миколаївську. На честь цього перейменування ми вирішили реалізувати пункт 2 – це встановлення при вході до вулиці з боку нинішньої Леніна поклінного хреста. Його ми замовили в Іверському монастирі, всі жителі підтримали цю ідею. Спільно з моїм сусідом Василем Васильовичем Дурбалом ми пройшли вулицю, зібрали гроші. Потім купили хрест, силами самих жителів встановили його, а в неділю 0 12.00 у нас буде освячення хреста, освячення усіх будинків нашої вулиці на честь її покровителя. Потім ми визначили пункт 3. На нашій вулиці в родинах виховується не менше 50-ти дітей, учнів шкіл, а дорога була в дуже незадовільному стані. Тож усі батьки відчували острах за безпеку дітей, які пересувалися цією дорогою. Оскільки машини, маневруючи ямами, могли з’їхати на самісінькій край дороги. Тож, ми попросили міського голову виділити нам екскаватор, щоб той спрофілював дорогу, завезти кілька КАМАЗів відсіву. Я особисто проїхався в екскаваторі з водієм, щоб зробити профілювання найкращим чином. Вся вулиця вийшла на роботи, коли привезли відсів. Закотив рукава, чоловіки його розрівняли по дорожньому полотну. В планах у нас ще виконання трьох пунктів – це в майбутньому асфальтування, міський голова пообіцяв, що наша вулиця буде включена в перелік вулиць на асфальтування, ми йому віримо, оскільки до цього він нас не підводив. Це відновлення вуличного освітлення. Свого часу воно було на вулиці, потім під час заміни стовпів, кабелю його прибрали, а назад не повернули. І останнє – це будівництво дитячого ігрового майданчику. Сподіваюся, що спільними зусиллями міської влади та активних жителів нашої вулиці всі заплановані заходи здійсняться!

Користуючись нагодою, Андрій Іванович Дурбало попросив привітати з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами своїх сусідів з вулиці Миколаївської (Комсомольської):

– На нашій вулиці живе чимало корінних біляївців, багато моїх далеких чи близьких родичів зі славного біляївського роду Дурбалів! Мабуть, саме тому наша вулиця дуже дружна, привітна, родинна. Я вітаю кожного свого сусіда зі святами! Бажаю, щоб з перейменуванням вулиці, з набуттям для неї такого великого покровителя як Святий Миколай, кожна оселя нашої вулиці отримала Янгола-Охоронця, захисника та сильного молитвеного заступника. Зичу, аби домівки жителів вулиці мали достаток, благоустрій та процвітання

Автор: Halina Khalimonik
Джерело – ‪#‎Вісті_Біляївки‬

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s