100 днів Д. Франчука на посаді голови Фрунзівської районної державної адміністрації Одеської області


За цей час сталося багато знакових для Фрунзівщини подій, до яких Дмитро Франчук  докладає чималих зусиль.  Головними питаннями, над якими працювали в цьому періоді: створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання, додержання норм чинного законодавства, покращення ставлення громади до влади .

Основні показники роботи вказаного періоду:

– капітальний ремонт системи опалення Фрунзівського НВК – 1037.4 тис.грн;

– замінено вікна у Йосипівському НВК та пологовому відділенні КУ «Фрунзівська центральна районна лікарня» на загальну суму 239.76 тис

– придбано для шкільної їдальні Карабанівської ЗОШ І-ІІ ст. двокамфорну електричну плиту на суму 5,0 тис.грн.;

– придбано для шкільної їдальні Новопавлівської ЗОШ І-ІІ ст. двокамфорну електричну плиту на суму 7,700 тис.грн.;

– відремонтовано башту Рожновського, що знаходиться на території Войничівської ЗОШ І-ІІ ст. на суму 12.25 тис. грн.;

– в с. Войничеве було заміна башти Рожновського. Два роки сільська громада чекала  вирішення цієї проблеми, і ось башта вже встановлена;

– з метою наповнення споживчого ринку якісними товарами вітчизняного виробництва проведено осінній та передноворічний ярмарки із залученням сільгоспвиробників  та підприємців нашого та сусідніх районів;

– питаня ремонту та утримання автодоріг по населеним пунктам району дуже важливе для громади .На данний момент розпочато роботи по аварійному ремонту доріг ,а саме Затишшя – Фрунзівка – Перехрестово .

 

Проводиться робота з керівниками організацій – розпорядників коштів з питань участі в Пілотному проекті щодо впровадження системи здійснення електронних державних закупівель товарів та  послуг.

Для пожвавлення інвестиційної привабливості та конкурентно-спроможності району створено Карту проблем Фрунзівщини.

Для здійснення регулярних перевезень пасажирів на території району проведено два засідання районного конкурсного комітету з визначення перевізників на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, за результатами яких укладено договори з перевізниками на 2016 рік.

Створено спеціальні оперативні групи силових органів, у т.ч. СБУ, для запобігання контрабанді товарів через державний кордон та територію району.

Активізовано роботу районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, легалізації доходів та зайнятості населення. Районною комісією проведено 10 перевірок фізичних осіб – підприємців щодо додержання трудового законодавства. Виявлено 6 порушень, а саме не укладено трудові договори з найманими працівниками.

Станом на 21.12.15 призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 2789 домогосподарствам, що становить  40,7 % від загальної кількості домогосподарств району. Порівняно з минулим роком кількість домогосподарств, яким призначено субсидії, збільшилась на 2139, або у 4 рази.

Надано дієву допомогу підприємцями району та з інших районнів продуктами харчування  дошкільному підрозділу Фрунзівського НВК.

Започатковано виїзні прийоми лікарями  КЗ Фрунзівський РЦПМСД у ФАПах і СЛА району.

Приділялась увага розвитку фізичної культури та спорту.

Організовано та проведено 26.09.2015 відкритий турнір з волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста В.В. Вітковського.

Завдяки ПрАТ «Газтранзит» (м.Київ) відбулась передача великого будинку,  у власність Фрунзівської громади. Зазначимо, цілком безкоштовно, як подарунок. Будинок  планують використати як житлове приміщення сімейного типу для малозабезпечених мешканців району.

Автоперевізник ПП «Тана» безоплатно довозить групу дітей із Затишанського притулку для тренування та змагання до спортивного клубу «Самсон» у смт Фрунзівку.

За підтримки голови районної державної адміністрації та за сприяння фермерських господарств району 14 жовтня 2015 року сектором у справах молоді, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації організовано та проведено спортивні змагання з армреслінгу, силового підняття гир та перетягування канату. З метою патріотичного виховання молоді, покращення підготовки юнаків до служби у Збройних Силах України, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом проведено спортивні змагання серед шкільної і студентської молоді допризовного віку.

Сектором молоді, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації до Дня працівників сільського господарства ініційовано та проведено шаховий турнір 12 листопада 2015 року.

Організовано та проведено 03.12.2015 обласний турнір з волейболу (ІІІ група).

05 грудня 2015 року у спортивній залі Фрунзівського НВК відбувся третій Всеукраїнський турнір з бойового самбо.

19 грудня 2015 року організовано та проведено турнір з вільної боротьби серед юнаків.

 

З метою активізації розвитку молодіжного руху в районі 07 листопада 2015 року сектором у справах молоді, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації організовано та проведено семінар з молоддю, результатом якого є створення молодіжної ради при районній державній адміністрації. Молодіжна рада при районній державній адміністрації забезпечена приміщенням. Активістами Ради вирішується питання вивчення \на безоплатній основі\ англійської мови серед населення. Молодь залучається до стажування на вакантних посадах райдержадміністрації

З метою патріотичного виховання молоді у районному Будинку культури відбулась трансляція документальних фільмів «Революція Гідності» – до Дня Гідності і Свободи та «Колос правди» – до Дня пам’яті жертв голодоморів.

 

Підтримується розвиток волонтерського руху на території району.

Так, в загальноосвітніх навчальних закладах району організовуються та проводяться волонтерські акціі «Діти Фрунзівщини – дітям Луганщини», у яких беруть участь педагогічні, учнівські колективи, батьки. Спільними зусиллями зібрано речей майже на 8500 гривень, які посилкою відправлено дітям Сватівської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Луганської області. Крім того, працює районна волонтерська група, яка постійно забезпечує підтримку земляків, що перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, надсилаючи їм одяг, продукти харчування, ліки тощо.

Голова районної державної адміністрації Д. Франчук та його заступник  В. Гареник, як волонтери, опікувались сім’єю Дацько, яка прибула на територію  району з зони проведення АТО.

За ініціативи голови районної державної адміністрації Д. Франчука та волонтерів у районі проведено благодійну акцію з надання допомоги сім’ям з дітьми, які найбільше її потребують. Службою у справах дітей районної державної адміністрації відвідувались сім’ї, яким було передано пакунки з одягом та іграшками.

За сприяння державної адміністрації до мережі бібліотек району з міжнародного культурного центру «Новий Акрополь» безкоштовно надійшло 600 примірників художньої літератури.

 

З метою детального вивчення стану використання земель на території району та подальшого залучення інвестицій для впровадження сучасних технологій в агропромисловому комплексі розпорядженням Фрунзівської райдержадміністрації від 12.11.2015 № 405/А-2015 створено робочу групу з питань обліку фактичного землекористування на території Фрунзівського району, яка приймає та опрацьовує матеріали, надані відділом Держгеокадастру у Фрунзівському районі, сільськими (селищними) радами району з вищезазначеного питання.

 

На виконання вимог чинного законодавства України з питань декомунізації при районній державній адміністрації працює робоча група з питань організаційного забезпечення виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», яка створена розпорядженням голови районної державної адміністрації від 21.11.15 № 389/А-2015. Координатором з проведення заходів щодо реалізації Закону є відділ комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації. на території 4 громад (Войничівської, Новозаріцької, Карабанівської та Росіянівської) немає об’єктів, які підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». З метою виконання вимог вищевказаного Закону прийнято відповідні рішення про перейменування об’єктів топономіки в 5 сільських радах: Василівській, Перехрестівській, Ленінській, Мар’янівській, Павлівській. На разі проводиться обговорення щодо проведення демонтажу пам’ятників та перейменування об’єктів топоніміки на території Йосипівської, Онилівської сільських та Фрунзівській, Затишанській селищних радах.

 

Для забезпечення організаційної підтримки та інформаційно-просвітницького сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад на території Фрунзівського району створено та працює робоча група з питань сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад на території Фрунзівського району. Так, відповідно до розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 30.11.15р. №812/А-2015 «Про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України проекту рішення Перехрестівської сільської ради Одеської області  «Про добровільне об’єднання територіальних громад» створено Перехрестівську громаду.

 

Встановлена конструктивна співпраця з районною та сільськими, селищними радами. Проводиться робота щодо передачі сільських клубів у спільну власність територіальних громад сіл та селищ району. Керівництво районної державної адміністрації активно працює над залученням громадськості та підприємств району до вирішення питань благоустрою населених пунктів, покращення інфраструктури, створення умов для життя і відпочинку громадян.

Так, в с. Йосипівка по вулиці Шкільній за кошти голови СФГ «Журавушка» В. Журавленка проведено 400 метрів водогону та за кошти депутата райради О.Журавленко прокладено центральну частину водогону довжиною 530 метрів по вул. ім. 1905 року.

За кошти приватного підприємця С. Джафарова  здійснено заміну вікон у Фрунзівському районному військовому комісаріаті, який з 30 жовтня 2015 року відновив свою роботу.

Жителями с. Нова Шибка відремонтовано жолоб для напування великої рогатої худоби.

У звітному періоді на Фрунзівщині відбулась виборча кампанія, яка  пройшла демократично, прозоро і чесно, без порушень виборчого законодавства та фальсифікацій – виключно у правовому полі, а сама процедура голосування пройшла злагоджено і організовано, без будь-яких ексцесів. Керівництвом району суворо контролювалось чітке дотримання виборчого законодавства. Не відмічено будь-якого адміністративного тиску або  втручання у роботу районної та територіальних виборчих комісій, які, переважно, працювали компетентно і злагоджено. На доручення голови РДА та з метою здійснення перевірки  ідентифікаційних персональних даних виборців району функціонувала постійна щопонеділкова «гаряча телефонна лінія» відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації. Правоохоронними органами забезпечувався належний правопорядок у населених пунктах району, особливо у день виборів. Будь-яких випадів, акцій протесту, намагань дискредитації місцевої влади не простежувалось.

Голова райдержадміністрації висловлює впевненість, що справи у районі підуть краще, адже обрано новий депутатський корпус, управлінська команда націлена на конструктивну і цілеспрямовану роботу: зміцнення сільськогосподарського підприємництва, відродження тваринництва, залучення інвесторів, створення робочих місць . У керівництва району основними критеріями  вирішення проблемних питань  є –   вимогливість, відповідальність, чесність та принциповість.

 

Джерело: Dmitry Franchuk, голова Фрунзівської РДА

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s