Одеситів запрошують приєднатися до передачі Віфліємського вогню миру


Одеська обласна державна адміністрація запрошує одеситів та всіх охочих приєднатися сьогодні, 23 грудня, о 18.00 на Соборній площі в Одесі до передачі Віфлеємського вогню миру.

Як ми вже писали раніше, 20 грудня пластуни привезли цей вогонь зі Львова до Білгород-Дністровського. Сьогодні його передадуть одеситам. Планується також його передати і на фрегат ВМСУ «Гетьман Сагайдачний».

Цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Віфлеємський вогонь миру – започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Віфлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого.

По Україні Віфлеємський Вогонь поширюють члени Пласту – Національної скаутської організації України. Дізнатися більше про цей рух можна сьогодні, 23 грудня, о 19.30 в Impact Hub Odessa.

Цього року пластуни п’ятнадцятий рік поспіль привозять Віфлеємський Вогонь Миру від польських скаутів до України, і передають його українській громаді, церквам, заносять до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Віфлеємської зірки.

У скаутському поясненні – палаючий вогник є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно цей промінчик – це солідарність зі всіма, хто є далеко, хто не зі своїми сім’ями, або не має сім’ї.

Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану –  до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю.

У попередні роки акцію передачі священного сяйва благословили Українська Греко-Католицька Церква, Українська Православна Церква Київського Патріархату, Українська Автокефальна Православна Церква та Римо-Католицька Церква в Україні.

Приєднуйтесь до Вогню Миру та Злагоди!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s