Громадський форум «Нове обличчя Біляївщини»


Біляївська райдержадміністрація запрошує мешканців району та представників ЗМІ взяти участь у громадському форумі «Нове обличчя Біляївщини», яким розпочинається проект вироблення спільного бачення єдиного стилю району.

Під час форуму обговорюватиметься необхідність  створення публічного простору, вимоги до символіки району, оформлення публічних місць (зупинок, табличок на закладах, дорожніх знаків, вказівників, облаштування зелених зон, тощо).

На форумі планується створити конкурсну комісію, яка проводитиме відкритий конкурс творчих робіт, та визначити параметри базових вимог до стилю району.

Розрізненість мешканців району та відстороненість їх від процесів планування впродовж років призводили до того, що вони не відчували себе господарями, не розуміли як вони власноруч можуть формувати власне середовище і відтак, не мали мотивації це робити. Тому питання облаштування публічного простору, який є нашим спільним капіталом, має стати предметом суспільної дискусії.

Форум проходитиме в м. Біляївка 29-го грудня, 2015 з 10:00 до 16:00, за адресою: ресторан «Меценат», вул. Комінтерна, 102

Захід модеруватиме Фазиль Аскеров, директор Центру туризму «Південна ліга».

Орієнтовна кількість учасників – 50 осіб. Для реєстрації на участь у форумі необхідно заповнити реєстраційну форму онлайн або зателефонувати до РДА (контактна особа – Сніжана Шарандак, тел. 0634953949 та 0992107613)

Запрошуємо до участі всіх, хто хоче безпосередньо долучитися до творення нового, сучасного обличчя Біляївщини як успішної території, привабливої для життя!

=======

Проект «Обличчя Біляївщини» реалізується в рамках Української миротворчої школи (http://peace.in.ua) за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні

Logo_main_UKR

 

ПУБЛІЧНІ ПРОСТОРИ В БІЛЯЇВСЬКОМУ РАЙОНІ

Архітектори і дизайнери, експерти з туризму і маркетингу, громадські активісті і просто небайдужі!

Якщо вам цікаві питання візуального сприйняття публічних просторів у населених пунктах нашого району, якщо ви хочете долучитись до створення нового обліку Біляївського району, приєднуйтесь!

Arsen Zhumadilov

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s