Пластуни станиці Білгород привезли Віфлеємський вогонь миру до Білгород-Дністровського


Віфлеємський вогонь миру – це міжнародна щорічна пластунська благодійна “естафета” до святкувань Різдва Христового, котра полягає в поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Вперше Вогонь до України потрапив ще 1992 року, але як приватна ініціатива окремих пластунів. Офіційно ж відлік ведеться від 1998 року, коли Вогонь передали в Україну на митному переході. Віфлеємський вогонь, котрий символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни. Вогонь передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

Вже восьмий рік поспіль пластуни станиці Білгород привозять Віфлеємський Вогонь Миру у Білгород-Дністровський.

10464224_10207133871658893_3216699141249799212_n

Цього року урочистий старт цієї естафети відбувся 12 грудня у Відні. 19 грудня Вогонь було передано з Польщі до Львову.

«19 грудня 2015 року пластун Андрій Руденко прямуючи на канікули з Польщі, де він навчається, перейняв Віфлеємський Вогонь Миру у пластунів куреня “Чорноморці” у Львові. 20 грудня пластуни Білгорода-Дністровського зустріли Вогник Миру у домівці, а потім на велосипедах завезли Вогонь на зберігання до Храму Покрова Пресвятої Богородиці (с. Бритівка). По традиції отець Михайло радо зустрів місцевих пластунів і провів службу до цього заходу. Надалі пластуни станиці розповсюджуватимуть Вогонь Миру і Добра з Віфлеєму по місцевих військових частинах, дитячих будинках, лікарнях, державних закладах та всім бажаючим мешканцям міста! Акцію супроводжувала чудова сонячна погода! Пластуни станиці Білгород бажають всім мешканцям міста та й усієї України Миру, Добра та Любові!» – написав у себе на ФБ сторінці Сергій Лєхан, керівник пластунської організації Білгород-Дністровського.

plast

Планується, що в подальшому Вогонь буде передано до одеської ОДА заступнику М. Саакашвілі Соломії Бобровській, яка також є пластуном, а також на фрегат ВМСУ «Гетьман Сагайдачний».

 12376752_10204977295341511_1941657407922519245_n

Цього року Віфлеємський вогонь миру був переданий також Георгію Туці як керівнику Луганської області.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s