В Іллічівську побудують житло для учасників АТО? Чи «гуртожиток для освітян»?


Активісти м. Іллічівськ звернули увагу на дивні розбіжності в проектах бюджету Одеської області та бюджету м. Іллічівськ на 2016 рік.

Так, на сайті Одеської обласної ради у проекті бюджету Одеської області на 2016 р. вказано, що серед об’єктів, видатки по яких здійснюються за рахунок коштів бюджету розвитку, через обласну цільову програму підтримки малозабезпечених верств населення, є «будівництво житла в с. Мала Долина (для учасників АТО) (м. Іллічівськ)».

Передбачається, що обласний бюджет через субвенцію бюджету м. Іллічівськ на виконання інвестиційного проекту (КТКВ 250324) виділить 4 млн. грн. Головним розпорядником коштів є Департамент фінансів облдержадміністрації (у частині міжбюджетних трансфертів).

budget

Але, перевіривши проект бюджету м. Іллічівськ на 2016 р., такого інвестиційного проекту як «будівництво житла для учасників АТО» ми не знайшли.

У переліку інвестиційних видатків в обсязі 34 623 000 грн. є тільки «будівництво малосімейного гуртожитку для працівників закладу освіти із зовнішніми інженерними мережами» на таку саму суму – 4 млн. грн.

 budget2

В Додатку № 8 до проекту рішення Іллічівської міської ради вказано, що за рахунок коштів бюджету розвитку на капітальні вкладення (КТКВ 150101) передбачається будівництво малосімейного гуртожитку для працівників закладу освіти із зовнішніми інженерними мережами із загальним обсягом фінансування – 27 412 000 грн., з них 4 млн. грн.. заплановані як видатки на 2016 р. Головним розпорядником коштів виступає Управління капітального будівництва. Враховуючи, що на завершення будівництва потрібно 13 410 171 грн., то стає зрозумілим, що цей об’єкт не буде зданий до експлуатації в 2016 році.

budget1.jpg

Тема житла для учасників АТО в Іллічівську є болючою. Ми вже писали раніше, що сім’ї загиблого розвідника Василя Пихтєєва досі не надали квартиру або землю, аргументуючи, що «немає такої можливості».

11898547_990137697704059_6062523894857826892_n

(На фото – особисте зобов’язання мера Хмельнюка перед сім’єю Пихтєєва).

Тому питання цього дивного будівництва на 4 млн. грн. волонтери, активісти, ветерани АТО з Іллічівська та Одеси беруть від свій особистий контроль.

Інфопростір буде інформувати про розвиток подій.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s