Валентина Стойкова. 100 днів на посаді Голови РДА


Як вже раніше писав Інфопростір 25 серпня 2015 р. Валентина Стойкова згідно з Розпорядженням Президента України №675/2015-рп була призначена Головою Ізмаїльської РДА.

Єдина жінка серед новопризначених голів адміністрацій. Одна з перших, хто пройшов конкурс в ОДА та був затверджений на посаду.

Тепер Валентина знову перша, хто вирішив зробити звіт за перші 100 днів своєї роботи.

«Підсумки 100 днів роботи

 голови Ізмаїльської районної державної адміністрації

25 серпня 2015 року розпорядженням Президента України № №675/2015-рп  головою Ізмаїльської районної державної адміністрації Одеської області призначено Стойкову Валентину Пилипівну. 2 вересня 2015 року відбулося представлення голови Ізмаїльської районної державної адміністрації працівникам апарату, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій, сільським (селищному) головам, керівникам силових структур, представникам засобів масової інформації та громадськості району.

100 днів на посаді голови райдержадміністрації були направлені на вирішення питань з управлінської діяльності, виконанням Програми соціально-економічного розвитку району та інших актуальних напрямів.

Основними завданнями на цей період були:

 • Вирішення питання стабільного забезпечення фінансування бюджетних установ, забезпечення якісного надання медичних послуг населенню району, забезпечення належного рівня безпеки та правопорядку на території району, ремонт доріг.

 • До дохідної частини загального фонду бюджету Ізмаїльського району за січень-листопад 2015 року отримано власних надходжень у сумі 39977,8 тис. грн., що становить 115,3% річних призначень та 123,5% до плану місяців. Темп росту у порівнянні з минулим періодом складає 166,2%. Збільшення надходжень спостерігається з податку на доходи фізичних осіб, темп росту у порівнянні з минулим періодом складає 117,0 %, до минулого року зростання на 2206,1 тис.грн. По платі за землю виконання бюджетних призначень за січень-листопад склало 116,8%. Темп росту до відповідного періоду минулого року склав 159,9%. Єдиний податок виконано на 157,6%. Темп росту до відповідного періоду минулого року склав 310,4%. Заборгованість по заробітній платі по економічно активних підприємствах Ізмаїльського району станом на 01.12.2015 р. відсутня.

 • Забезпечено стабільне фінансування бюджетних установ, створено сприятливі умови для суб’єктів господарювання

 • З метою залучення додаткових резервів та наповнення місцевих бюджетів протягом вересня-листопада 2015 року проведено 4 засідання координаційної ради із забезпечення надходжень до місцевих бюджетів. Заслухано 16 керівників підприємств з наступних питань: збільшення перерахувань по акцизному податку АЗС, перерахування податку на доходи з виплачених доходів за оренду земельних паїв, визначення орендної плати за землю та оформлення договорів оренди землі.

 • Перевіряється стан несільськогосподарського землекористування за межами населених пунктів Ізмаїльського району.

 • Розпорядженням голови райдержадміністрації від 25 листопада 2015 року №407/A-2015, упорядкована структура Ізмаїльської райдержадміністрації – скорочено 10 одиниць.

 • Найяскравішою подією за цей час було відкриття 20 жовтня в селі Матроска нової амбулаторії загальної практики та сімейної медицини (за рахунок субвенції Матроської сільської ради було виділено 470 тис. грн на капітальний ремонт будівлі, 252 тис. грн на придбання обладнання, та 330 тис. грн було виділено районним бюджетом за рахунок субвенцій обласної ради)

 • Завершено проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Фаза ІІІ» в Ізмаїльському районі на 2015-2017 роки. В 2015 році досягнуто наступних результатів: ОСН «Наше майбутнє» (с.Утконосівка) –   завершено роботи по  капітальному ремонту вуличного освітлення на загальну суму 282 226,00грн.; ОСН «Добробут Суворове» (смт Суворове) –  завершено роботи по капітальному ремонту по заміні вікон та дверей на металопластикові  в ЗОШ в смт Суворове Ізмаїльського району Одеської області на загальну суму 274 232,00грн.; ОСН «Вогник» (с.Нова Некрасівка) – подана мікропроектна пропозиція до обласних координаторів впровадження Проекту по  капітальному ремонту вуличного освітлення; ОСН «Відродження Саф’ян» (с.Саф’яни) –  завершено роботи по капітальному ремонту по заміні вікон та дверей на металопластикові  в ЗОШ по вул..Чапаєва, 41-а в с. Саф’яни Ізмаїльського району Одеської області на загальну суму 272 752,00грн.

 • В листопаді 2015 р. проведено капітальний ремонт котелень в Багатянській та Саф`янскій загальноосвітніх школах на загальні суми 147,46 тис. грн. та 147,63 тис. грн.

 • Забезпечений ретельний контроль за використанням бюджетних коштів, так за період вересень – грудень 2015 року економія на виконанні будівельно-монтажних робіт становила 103 тис. грн.

 • Досягнута домовленість з Ізмаїльськими підприємствами РЕМ про організацію роботи з безперебійного енергопостачання населених пунктів району в зимовий період в 2 селах Ізмаїльського району. Роботи тривають.

 • Розпочата робота з розробки програми енергозбереження Ізмаїльського району, в тому числі з використання альтернативних видів палива на соціальних об’єктах.

 • За дорученням голови райдержадміністрації група спеціалістів району провела огляд технічного стану сміттєзвалищ на території району, проведені 2 тематичні наради, розроблений інвестиційний проект.

 • Регулярно проводяться апаратні наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів. Всього проведено 9 апаратних нарад, під час яких було розглянуто 33 питання, за результатами розгляду надаються відповідні доручення.

 • Щотижня головою районної державної адміністрації проводяться наради з сільськими (селищним) головами, де обговорюються актуальні питання життєдіяльності району: про стан проведення осіннього призову 2015 року, про забезпечення транспортного сполучення населених пунктів району в зимовий період, про вартість проїзду пасажирів на приміських маршрутах загального користування в Ізмаїльському районі, проведення робіт з формування генеральних планів населених пунктів Ізмаїльського району, надання безоплатної вторинної правової допомоги населенню району, проведення профілактики щодо недопущення зараження свиней африканською чумою, тощо. Всього проведено 12 нарад з сільськими (селищним) головами, під час яких розглянуто 33 питання.

 • Впроваджено заходи для покращення якості роботи та взаємодії між Центром надання адміністративних послуг та структурними підрозділами районної державної адміністрації задля забезпечення зручності та оперативності отримання адміністративних послуг громадянами Ізмаїльського району

 • Проводилися наради з покращення якості надання медичних послуг в Ізмаїльському районі, за результатами вирішуються гострі питання: вирішена проблема з надання хворим на цукровий діабет інсулінових препаратів за місцем проживання (хворі з сільських населених пунктів, де працюють лікарі загальної практики та  сімейної медицини, зможуть отримувати необхідний для підтримки життєдіяльності препарат на місцях)

 • В Ізмаїльській районній державній адміністрації створено робочу групу по розробці стратегічного планування розвитку району на 5 років. Стратегічне планування проводиться за участю ключових зацікавлених сторін, а саме, тих хто контролює головні ресурси,  володіє сферами компетенції та несе ключову відповідальність за майбутнє громади: представники районної влади та спеціалісти райдержадміністрації, депутати районної ради, представники громадських організацій та бізнесу. Вироблено пріоритетні напрями розвитку району: залучення інвестицій, розвиток бізнес інфраструктури, малого і середнього підприємництва, розвиток агропромислового комплексу та переробка сільськогосподарської продукції, розвиток інфраструктури та комунального господарства, охорона здоров’я.

 • У вересні-жовтні 2015 року в населених пунктах району проведено соціологічне дослідження, в якому взяли участь 5400 респондентів Ізмаїльського району. Результати анкетування увійшли до обґрунтування стратегії розвитку району

 • Були проведені фокус-групи з актуальних питань малого і середнього бізнесу району, учасниками яких були фермери, підприємці та представники райдержадміністрації. Результати фокус-груп оброблені та увійшли до основних напрямків реалізації Програми розвитку підприємництва

 • Забезпечено прямий діалогу між владою та громадянами: щопонеділка проводиться особистий прийом громадян. За звітний період до голови райдержадміністрації звернулись 25 осіб. За результатами звернень до голови райдержадміністрації питання були вирішені конструктивно. Здійснюються робочі виїзди в населені пункти району, а саме – з вересня по грудень проведено більш 30 виїздів, які охопили всі населені пункти. Більш двох з половиною тисяч населення району змогли звернутися до керівництва району з проблемними питаннями та пропозиціями щодо покращення роботи.

 • В населених пунктах району, на виконання пакету Законів України про декомунізацію, проходять громадські обговорення стосовно перейменування об’єктів топоніміки та демонтажу пам’ятників

 • Удосконалює свою роботу Громадська рада при Ізмаїльській райдержадміністрації. Розширено її склад до 16 членів, переобрано керівництво та затверджено склад комісій.

 • Протягом зазначеного періоду головою райдержадміністрації проводилось навчання з залучення інвестицій в Ізмаїльський район.  У тренінгах взяли участь діючі та потенційні члени Громадської ради, представники ОСН-ів Ізмаїльського району, спеціалісти відділу економіки, соціально-економічного розвитку та підприємництва і відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Було створено 4 робочі групи з різних сфер діяльності: екологія, молодь і спорт, соціальна політика і право, ОСН. Кожна група запропонувала тему і розробляла свій проект. На конкурс Міжнародного фонду «Відродження» подано 2 проекти.

 • Додано прозорості і відкритості в діяльності райдержадміністрації – на офіційному веб-сайті створено розділи «Програми», «Зворотний зв’язок», оновлено розділ «Доступ до публічної інформації». В районній газеті «Придунайські новини» розроблено рубрику, в якій щотижнево висвітлюється діяльність райдержадміністрації

 • Проведено заходи з інформування населення щодо проведення роботи з енергозбереження та отримання житлових субсидій.»

Джерело 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s