В Одесі відкриють представництво Національного антикорупційного бюро


Національне антикорупційне бюро України відкриває представництва в Одесі та Львові. Згідно розпорядження від 11 грудня 2015 року оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України. Повноваження органу поширюватимуться на Одеську, Херсонську,Миколаївську, Кіровоградську області.

“Документи для участі у конкурсі подаються протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро”, – повідомляється на інтернет-сторінці відомства.

У кожному з територіальних управлінь передбачається по 12 службовців, втім чисельність може змінитися за необхідністю. Зараз вирішується питання про приміщення для регіональних представництв.

«Фактично територіальне управління – це представництво бюро у регіоні, співробітники якого  будуть працювати із заявниками та підтримувати постійний контакт із підрозділом детективів. Детективи за необхідності будуть відкомандировані до територіального управління. Для них воно – виїзна штаб-квартира», – йдеться на сайті бюро.

Згідно Закону «Про Національне антикорупційне бюро України» для забезпечення виконання завдань директор Бюро має право створювати своїм рішенням не більше 7 територіальних управлінь. Після Одеського та Львівського бюро планують  Дніпропетровське територіальні управління.

Джерело – hromadske.od

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s