Новий культурно-мистецький проект «Бессарабські діалоги»


Новий культурно-мистецький проект «Бессарабські діалоги» задуманий популярним українським прозаїком Андрієм Курковим та підтриманий віце-прем’єр міністром України, міністром культури і туризму В’ячеславом Кириленком. «Ми будемо експериментувати протягом двох тижнів з відвідуванням молодими письменниками різних міст Одещини, в тому числі і півдня Одеської області — Бессарабії. Адже це багатонаціональний регіон, де нам необхідно співпрацювати в культурній сфері. Це важливо для єдності нашої країни. До того ж для України важливий інтелектуальний діалог між представниками різних культур. «Бессарабські діалоги» — один з його елементів», — сказав В’ячеслав Кириленко.

9 грудня проект презентували в Арцизькій районній бібліотеці. Поспілкуватися з талановитими молодими українськими поетами і письменниками Ганной Малігон (м.Київ), Валентином Терлецьким (м.Запоріжжя), Владиславою Ільїнською (м.Одеса), Андрієм Хаєцьким (м.Одеса) прийшли шанувальники поезії, арцизькі поети, художники, молодь, творча інтелігенція міста. Учасники зустрічі обмінювались думками, дискутували на різні теми. Присутні в залі з задоволенням слухали чудові вірші, задавали численні питання. Вони довго не відпускали гостей, а наприкінці побажали поетам натхнення і творчих злетів, а ще просили не забувати Арциз і приїжджати в наш теплий сонячний Бессарабський край.
Зустріч з поетами стала яскравою подією у культурному житті не тільки Арциза, а й всього району, і справжнім подарунком для його жителів.

Джерело

що ж.
перший день відбувся. “Бесарабський діалог” в Арцизі настільки діалог, що ми почули гімн міста у виконанні автора тексту, отримали у подарунок книжки місцевого художника Афанас’єва, відвідали музей Т.Г. Шевченка, який у власній хатині створила Алла Павлова.
від себе подарували свої вірші, залишили у Центальній бібліотеці свої книжки та частини сердець.

Арциз, дякуємо!

Андрій Хаєцький

10 грудня проект завітав до Болграду.
Наразі мандрівники знову у дорозі.

Проект на разі завершено. Про візит до Вилково та загальні враження читайте у профілі Андрія Хаєцького


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s