Олесь Вітряний. Нові обличчя РДА


Вітряний Олесь Анатолійович

Народився 30 вересня 1980 р., м. Хмельницький.

Має вищу освіту. У 2004 р. закінчив Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет, спеціалізація – педагогіка і методика середньої освіти, історія. Кваліфікація – викладач історії.

З 2004 по 2005 р. р. працював вчителем  історії і права навчально-виховного об’єднання № 28, м. Хмельницький.

2005 – 2006 р. р. – начальник управління у справах молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, м. Хмельницький

У 2006-2010 роках був депутатом Хмельницької обласної ради від «Нашої України – Народної самооборони».

З 2010 р. по 2011 р. – заступник генерального директора по зв’язках з громадськістю товариства з обмеженою відповідальністю «Стіомі-Холдінг», м. Київ

2011 р. –2012 р. – перебував на обліку в Хмельницькому міському центрі зайнятості, м. Хмельницький

З 04.2011 р. по 08.2015 р. – заступник голови товариства з обмеженою відповідальністю «Лотел СКТБ» (позаштатна посада), м. Нетішин, Хмельницька область

Детальніше – автобіографія на сайті Балтської РДА.

10 вересня 2015 р. Олесь Вітряний згідно з Розпорядженням Президента України  №698/2015-рп був призначений Головою Балтської РДА.

Олесь Вітряний рано розпочав свою політичну діяльність. «В 14 років я став членом організації «Тризуб ім. Степана Бандери», очолював її Василь Іванишин, а з часом її очолив Дмитро Ярош. Ми з Ярошем знайомі з 95 року, маємо дуже теплі дружні стосунки. Виходячи з напрямку діяльності «Тризуба», я планував стати військовим. Але до нас звернулася Слава Стецько, яка очолювала організацію Українських націоналістів, «Тризуб» був підпорядкований цій організації, щоб надати молодь для політичної роботи, я не хотів займатися політикою, але так склалося і відтоді я почав займатися політикою. Так як я вважав, що для політика найкраща гуманітарна освіта, то і вступив на історичний факультет до Кам’янець-Подільського національного університету. Писав наукову роботу, планував займатися наукою і бізнесом, але склалося так, що у 2002 році, мене у віці 22 років обирають головою Хмельницької обласної організації Конгресу Українських націоналістів, тож з 2002 по 2007 рік я очолював цю організацію. Під час «Помаранчевої революції» я був її безпосереднім учасником, працював у штабі Ющенка, організовував роботу штабу. Після «Помаранчевої революції» у віці 24 років я стаю начальником управління молоді та спорту Хмельницької ОДА, самі розумієте це досвід не по роках, хоча разом з тим у нас був призначений голова обласної адміністрації Олександр Буханевич віком 29 років. Після того, як у 2008 року прийшов Балога, він на всі посади поставив своїх людей, тож відповідно мене зняли. Власно кажучи я тоді створив громадську організацію «Комітет моніторингу органів виконавчої влади і місцевого самоврядування». Джерело.

На Хмельничинні Олеся Вітряного вважають «креатурою» Івана Гладуняка, колишнього очільника м. Нетишін, Хмельницької ОДА, Хмельницької облради та осередку партії «Батьківщина». Засновником компанії (ТзОВ «Лотел СКТБ»), на якій працював Олесь до подачі на конкурс голів РДА Одеської області, є Гладуняк Олена Сергіївна.

Свою роботу як голова Балтської РДА Олесь розпочав із звільнення першого заступника РДА Олександра Нечипорука, який з березня 2014 р., після втечи Василя Бабанського, виконував обов’язки голови РДА.

У «проросійських» ЗМІ Вітряного називають «націоналістом» серед нових голів РДА. А мешканці Балтського району покладають на нього великі сподівання.

Інфопростір Одеси та області вітає Олеся Вітряного із призначенням та бажає йому наснаги!

Профіль Олеся у ФБ. Долучайтесь до його команди та допомагайте!

Відео співбесіди як кандидата на пост голови РДА немає.

Раніше на цю тему:

Нові очільники РДА Одеської області. Попереднє знайомство.

Віталій Свічинський. Нові обличчя РДА

Сергій Білюк. Нові обличчя РДА

Сергій Парпуланський. Нові обличчя РДА

Валентина Стойкова. Нові обличчя РДА

Арсен Жумаділов. Нові обличчя РДА

Ігор Литвинюк. Нові обличчя РДА

Михайло Титарчук. Нові обличчя РДА


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s