Оголошено конкурс на посаду заступника голови Фрунзівської РДА


Коротка довідка про нового очільника Фрунзівської РДА:

“Франчук Дмитро Іванович – 1987 р.н., спеціаліст з розвитку корпоративного ринку Укртелеком, у минулому представник компанії Кока-Кола Бевериджиз Украина, регіональний менеджер Українські Мобільні Технології, спеціаліст з управління і розвитку ПРаТ “Київстар”. Магістр з правознавства, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, магістр з історії, Вінницький державний педагогічний університет.”

Його сторінка у ФБ .

Його онлайн-кабінет. Дмитро Франчук – перший чиновник в Одеській області, який поставив камери у свій кабінет, і веде пряму онлайн-трансляцію з нього. (Раніше в Україні таке зробив Олександр Горган, голова Вишгородської РДА в Київській області, який також на своїй сторінці у ФБ надає наперед плани нарад, так, щоб кожний охочий міг приєднатися до них.)

Фрунзівська районна державна адміністрація Одеської області оголосила відкритий відбір кандидатів на посаду заступника голови районної державної адміністрації.

“До участі у відкритому відборі запрошуються громадяни, що мають громадянство України, повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, вільно володіють українською мовою. Стаж роботи на керівних посадах у державній службі або досвід роботи за фахом на керівних та інших посадах в різних сферах економіки не менше 5 років.

Усі охочі взяти участь у відкритому відборі повинні надати до Фрунзівської районної державної адміністрації Одеської області такі документи:

1) резюме, що повинно містити прізвище, ім’я та по батькові; число, місяць, рік та місце народження; відомості про громадянство, освіту (коли і що закінчили, спеціальність, кваліфікація), трудову діяльність (період, посада і місце роботи), громадську діяльність, особисті професійні досягнення, контактний номер телефона;

2) мотиваційний лист в довільній формі;

3) копію паспорта;

4) копію диплома;

5) копію трудової книжки.

Документи надаються до відділу організаційно-кадрової роботи апарату Фрунзівської районної державної адміністрації Одеської області за адресою: 66700 Одеська обл., Фрунзівський район, с-ще Фрунзівка, вул. Леніна, 69 або надсилаються на електронну адресу: rda@frunzivka.odessa.gov.ua

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Фрунзівської районної державної адміністрації Одеської області.”


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s