Михайло Тітарчук. Нові обличчя РДА


Тітарчук Михайло Іванович

Народився 4 серпня 1984 р., м. Чернігів. З сім’ї військових.

Має вищу освіту. У 2008 р. закінчив Національний університет державної податкової служби України, юридичний факультет, спеціалізація – правознавство. Магістр з правознавства.

З 2004 по 2007 р. р. працював старшим менеджером з військових контрактів, менеджером проектів ООН (MONUC, UNMIS), Українська авіаційна транспортна компанія.

2007-2009 – менеджер проектів місії ООН, Кіншаса,  Демократична республіка Конго,  підрядник Aero Service Ltd., Avia-Leasing LTD (Avicos Group), Браззавіль, Республіка Конго.

2009-2015 – керівник об’єкту ((West Niari Project), SOREMI SA (Gerald Metals Group), Мфоуаті, Республіка Конго; замісник директора з адміністративних питань, SOREMI S.A. (China National Gold & Gerald Metals Group), Пуент-Нуар, Республіка Конго.

Детальніше – автобіографія на сайті Білгород-Дністровської РДА та професійний профіль на Linkendin.com.

10 вересня 2015 р. Михайло Тітарчук згідно з Розпорядженням Президента України  №700/2015-рп був призначений Головою Білгород-Дністровської РДА. Своє рішення повернутися в Україну та податися на конкурс глав РДА Одеської області він пояснив бажанням відбудовувати країну, за яку загинув його брат-«кіборг» у Донецькому аеропорту.

Старший брат Михайла, Володимир Тітарчук, в свій час працював в Одесі у патрульно-постовій службі та дільничним, але після того як на нього, по замовленню, наїхала машина, був змушений повернутися до батьків у Чернігів. Потім деякий час займався організацією виставок, будівництвом (встиг також попрацювати у Конго). У березні 2014 Володимир пішов добровільно до лав армії, бо вважав, що його досвід танкіста може знадобитися. Став відомим «кіборгом» Донецького аеропорту на призвисько «Іванович», «теща». Загинув 17 жовтня 2014 під ДАП. Детальніше про Володимира Тітарчука.

Чомусь, саме призначення Михайла на посаду голови РДА викликало найбільшу зацікавленість у проросійських ЗМІ та навіть досить смішні «фейки».

титарчуксми

Михайло Тітарчук став до роботи 14 вересня. Пріоритетними галузями району, які він збирається розвивати, вважає сільське господарство, виноробство та туризм.

Інфопростір Одеси та області вітає Михайла Тітарчука із призначенням та бажає йому наснаги!

Профіль Михайла у ФБ. Долучайтесь до його команди та допомагайте!

Відео співбесіди як кандидата на пост голови РДА.

Раніше на цю тему:

Нові очільники РДА Одеської області. Попереднє знайомство.

Віталій Свічинський. Нові обличчя РДА

Сергій Білюк. Нові обличчя РДА

Сергій Парпуланський. Нові обличчя РДА

Валентина Стойкова. Нові обличчя РДА

Арсен Жумаділов. Нові обличчя РДА

Ігор Литвинюк. Нові обличчя РДА


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s