Іллічівськ стане Пальмірою?


Громадський активіст та учасник АТО В’ячеслав Сопільняк вже тривалий час веде боротьбу із владою Іллічівська за виконання Законів про декомунізацію. Якщо спільними зусиллями вдалося прибрати пам’ятник Леніну, то з перейменуванням вулиць (необхідно перейменувати більше 30) та самого міста є проблеми.

Близько місяця тому, активістами на чолі з В’ячеславом Сопільняком було передано до міської ради лист, де зазначалось, що фб групою “Іллічівськ – це Україна” в яку входить 810 учасників протягом місяця було проведено обговорення на тему перейменування м. Іллічівськ згідно Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

В результаті обговорення було більше 1300 повідомлень. Варіанти які пропонували для перейменування були наступні: Святослав, Пальміра, Чорноморськ, Портополій, Портополь, Портополіс, Скіфополь, Миропіль, Примор’я, Берморія, Бiляморськ, Геліполь, Гелiопiль, Портомаре, Портмарі, Саус Парк, Скіфів, Скіф, Скіфоморс, Кляйн Лібенталь, Порто-Франко, Порто, Іліос, Старе або Нове Бугово, Старобуговск, Буговоморск, Бугаз, Буговскіе хутора, Миринська, Дбромір, Моресолнцк, Геліос, Геліопонтійск, Геліопорт, Солнцеморск, Ілісс, Порт-Ілісс. Після обговорення відібрані 5 варіантів і проведені голосування де більшістю голосів група проголосувала за перейменування міста 85%. У двох інших голосуваннях за перейменування міста більшістю голосів група проголосувала за нову назву міста – Пальміра.

Нещодавно активісти отримали відповідь на своє звернення.

12042630_170933996575661_2626099886285143045_n

Це не єдина громадська ініціатива в місті щодо перейменування. Раніше Блок Петра Порошенко м. Іллічівська збирав підписи щодо збереження старої назви – Іллічівськ. Куди були передані ці підписи наразі невідомо.

Нагадаємо, що всі процедури щодо перейменування мають бути проведені до 21 листопада, проте жодних громадських слухань з цього питання поки не відбувалось.

Стежимо за розвитком подій.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s