Наставництво для дітей-сиріт: план дій для області


24 вересня в 14.00 за ініціативи Уповноваженого Президента України з прав дитини відбудеться зустріч спеціалістів офісу Уповноваженого із представниками громадських організацій регіонуякі працюють в сфері захисту прав дітей

Мета заходу – вивчити проблематику в регіоні та розробити план дій, які б дозволили покращити ситуацію в сфері дитинства в області. 

Під час зустрічі буде презентовано модель роботи наставництва для дітей-сиріт . Наставництво дає можливість кожному допомогти дитині, яка змушена жити в інтернатному закладі. 

Як стати наставником? Який механізм роботи? Чого варто очікувати та на що сподіватися не варто? 

Про все це розповість регіональний координатор програм наставництва. 

Сьогодні вже є багато прикладів, коли життя дитини–сироти змінюється на краще з появою наставника. На сьогодні київською організацію вже підготовлено більше 1500 наставників, але, на жаль, рівень обізнаності населення про таку форму роботи з дітьми ще дуже низький, тому є необхідність в залученні до цього процесу соціально-активних медіа. 

Під час зустрічі також буде винесено на обговорення доцільність запровадження громадських представників Уповноваженого Президента України з прав дитини в регіоні. 

Учасники круглого столу: – Володимир Вовк, залучений спеціаліст офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби – Надія Кондратюк, регіональний координатор програм наставництва для дітей-сиріт ГО «Одна надія» – представники регіональних громадських організацій. 

Адреса проведення круглого столу: м.Одеса, Лермонтовський провулок, 2 , Готель «Лермонтовський» – 24.09. з 14 до 17 год. 

Щодо участі в обговореннях та реєстрації, звертайтесь за номером (093) 760-02-17 або vovk.volodimir@gmail.com – Володимир Вовк. Контакти для преси: Уляна Колодій 0977471231 uliana.press@gmail.com.

Фото – Олега Вариводи, голови Миколаївської РДА

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s