Володарі пісчаних кар’єрів готові поступитися?


Трохи більше 2-х тижнів минуло з обговорення проблем Біляївського району, на якому контролюючі органи стверджували, що на видобуток піску  в Києві видана ліцензія, яка є цілком законною, а справа вже зрушила з місця.

Вчора голова РДА Арсен Жумаділов повідомив:

Сьогодні в координації з Біляївською РДА Біляївським райвідділом міліції було проведено рейд по кар’єрам, де ведеться незаконне видобування піску. За його результатом прокуратурою порушена кримінальні справи за ч.1 ст. 240 Кримінального кодексу України. Завтра – рішення суду, яке повинно підтвердити арешт, накладений на техніку, яка використовувалась при видобуванні і перевезення незаконно добутого піску.
Завтра також відбудеться нарада з надрокористувачами Біляївського району. Будуть поставлені умови до вимог і термінам приведення господарської діяльності у відповідностm до діючого законодавства України. В іншому випадку Біляївському РДА спільно з правоохоронними органами будуть застосовуватись адекватні заходи реагування за всіма випадками без виключення.
На місце проведення рейду після телефонного дзвінка одного з власників кар’єру прибули представники громадської організації «Комітет з боротьби з організованою злочинністю і корупцією». Після нетривалої розмови активісти виразили підтримку діяльності владі району і міліції.

fffffffff

Проблема надзвичайно актуальна на лише для Біляївського району. Інформпростір буде її відслідковувати й надалі. Чекаємо новин від інших голів РДА та повідомлення про “гарячі точки” від наших читачів

(Онов)
Сьогодні ж є також й інформація від голови Іванівського району Антона Турупалова

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s