Арсен Жумаділов. Нові обличчя РДА


Жумаділов Арсен Куатович

Народився 1 серпня 1985 р. в м. Сімферополь, АР Крим, Україна.

Попередня робота: завідувач відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу, м. Київ; директор товариства з обмеженою відповідальністю «Кримський стиль» (Q-Standard), м. Сімферополь, АР Крим; генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «KazNetworks», м. Алмати, Республіка Казахстан; спеціаліст, начальник відділу корпоративних закупівель департаменту нетехнічних закупівель та управління контрактами фінансової дирекції товариства з обмеженою відповідальністю «Астеліт», м. Київ; генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Інтелідженс капітал», м. Київ. Також, певний час працював помічником народного депутата Мустафи Джемілєва.

Mustafa_Dzhemiliev__1

Арсен – один із тих очільників, який має гарну освіту, і не тільки в Україні. Закінчив Київський національний  університет імені
Тараса Шевченка, політологія, спеціальність – магістр політології. Також навчався у Києво-Могилянській Академії (політологія, бакалавр) та в Лондонській школі бізнесу (державний менеджмент та управління, викладач соціально-політичних та філософських дисциплін). Пройшов Канадсько-Українську Парламентерську Програму (CUPP). Отримав стипендію Chevening на навчання у Великій Британії. Випускник Варшавської Євроатлантичної Літньої Академії 2015 (Weasa 2015).

Детальніше – автобіографія на сайті Президента України, на сайті Біляївської РДА та професійний профіль на Linkendin.com.

25 серпня 2015 р. Арсен Жумаділов згідно з Розпорядженням Президента України  №674/2015-рп був призначений Головою Біляївської РДА. Своє рішення залишити місце в Адміністрації Президента він пояснив бажанням прийняти участь у побудові сильної, ефективної, некорумпованої держави, оскільки тільки такій Україні вдасться повернути Крим. Та й навички управління територією знадобляться пізніше, при відбудові півострова. Джерело.

Прийшовши на посаду в РДА, Жумаділов задав роботі темп, та почав вести Щоденник районного голови (‪#‎запискирайонногоголовы).

Ми вже трохи знайомили вас із цим новим очільником адміністрації Біляївського району – “Жителів Біляївського району запрошують до управління змінами” та “Реформаторському десанту в райони конче потрібна підтримка. Від всіх і кожного“.

Інфопростір Одеси та області вітає Арсена Жумаділова із призначенням та бажає йому наснаги!

Профіль Арсена у ФБ. Долучайтесь до його команди та допомагайте!

Відео співбесіди як кандидата на пост голови РДА.

Раніше на цю тему:

Нові очільники РДА Одеської області. Попереднє знайомство.

Віталій Свічинський. Нові обличчя РДА

Сергій Білюк. Нові обличчя РДА

Сергій Парпуланський. Нові обличчя РДА

Валентина Стойкова. Нові обличчя РДА

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s