Сергій Парпуланський. Нові обличчя РДА


Парпуланський Сергій Афанасійович

Народився 20.08.1987 р.н. в с. Виноградівка, Арцизького району, Одеської області.

03.2008 – 09.2008 спеціаліст відділу забезпечення повернення кредитів Колекторського центру Департаменту дистанційних послуг відкритого акціонерного товариства «Сведбанк»,  м. Київ
10.2008 – 01.2013 фінансовий аналітик Національної асоціації кредитних спілок України,  м.Київ
02.2013 – 08.2015 спеціаліст департаменту  інвестиційного банкінгу товариства з обмеженою відповідальністю «Про Капітал Інвестмент»,  м.Київ

У 2009 році закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, спеціальність – фінанси, кваліфікація –  магістр з фінансів.

25 серпня 2015 р. згідно з Розпорядженням Президента №673/2015-рп Сергій Парпуланський був призначений Головою Арцизької РДА.

Оскільки Сергій був одним із тих, кого призначили головою району ще у серпні. Район він і до цього трохи знав, бо сам звідти і там проживають його батьки. Одже, встиг вже трохи попроцювати очільником та підняти ряд проблем.

 • Проблема доріг: “Отже, дороги, точніше їх відсутність.
  Арцизький районний автодор як і більшість інших в Одеській області віддані в оренду приватним фірмам. Начебто правильна ідея з одного боку, але не в нашій країні. Арцизький райавтодор орендований фірмою Дорлідер, яка намагалася спочатку просто порізати техніку на металобрухт, чого вдалося дивом уникнути. Крім невеликого ямкового ремонту, компанія в районі нічого не робила. А проконтролювати її просто неможливо на сьогоднішній день. Всі жителі району пам’ятають, що творилося в минулому році зі снігом, коли в один з населених пунктів за допомогою МНС доставляли хліб. Так от, сніг взимку в районі чистили підприємці та робітники районного автодору, з якими досі не розрахувалися за пальне і зарплати. У разі продовження термінів оренди даної компанії і відсутності відповідальної за регіональні дороги в районі нічого кращого чекати цієї зими не доводиться.
  Тим не менш, руки в даному напрямку не опустимо. Зараз зусиллями місцевих активістів концентруємося на особливо важливих ділянках. Крім того, постараємося очистити узбіччя від дерев, що дасть можливість досягти продува доріг від снігу, а заодно забезпечить незаможних деревом на зиму.”

З приводу діяльності згаданої компанії “Дорлідер” відкрито кримінальне впровадження (детальніше тут).

 • Проблема відсутності вугілля в районі: “Вугілля.
  Відсутність вугілля в районі і підігрівається паніка накрутили ціни в деяких місцях до 4 – 5 тис. Грн. Район цілком залежить від вугілля (газу немає навіть в місті). Доходи людей рідко перевищують 3 тис грн на місяць. У такій ситуації стає очевидним, що якщо не шукати шляхи вирішення проблеми, район в кращому випадку залишиться без лісопосадок.
  Були проведені зустрічі з комунальним підприємством і місцевими підприємцями, які торгують вугіллям. Крім того, їздив в ОДА, де запевнили, що працюють над вирішенням проблеми відсутності вугілля.
  Вугілля антрацит в район поставити складно в достатній кількості, його легально вивозять з непідконтрольною України території тільки три фірми. А ось блокування масових поставок полум’яного вугілля в Арцизький район викликає багато запитань. Даний вугілля не користується популярністю на увазі більш низької ефективності, але через брак альтернативи, поставки великих обсягів даного вугілля в район дозволили б знизити соціальну напругу і ціни.
  За інформацією, що надходить, поставки полум’яного вугілля блокуються одеською компанією, яка через афілійовані підприємства виграє практично всі тендери в галузі за стандартною схемою (кілька підприємств беруть участь з найнижчими цінами). Далі, зі зрозумілих причин підприємство за дуже низькою ціною не може поставити в строк вугілля марки антрацит (терміни на сьогоднішній день прострочені), але має доступ до полум’яному вугіллю (який не доступний місцевим підприємцям), а наближається жовтень і перші заморозки. Фактична відсутність ринку вугілля змусить районна влада орієнтовно в листопаді закупити у даного підприємства для шкіл та садочків вже полум’яний вугілля і вже зовсім за іншою ціною. Виходом із ситуації може бути тільки створення нормального конкурентного ринку вугілля всіх марок і заборону на експорт.”

Ця проблема є болючою для багатьох районів області. Інфопростір вже писав раніше.

 • Питання ремонту дитячих садочків: “Вдалося знайти компроміс з депутатами міської ради на бюджетній комісії з приводу виділення грошей для ремонту дитячих садків. Чекаємо рішення сесії.”

Інфопростір Одеси та області вітає Сергія із призначенням та бажає йому наснаги!

Профіль Сергія Парпулянського у ФБ. Долучайтесь та допомагайте! Тим більше, що розпочався відбір у нову команду в районі.

Відео співбесіди як кандидата на пост голови РДА.

Раніше на цю тему:

Нові очільники РДА Одеської області. Попереднє знайомство.

Віталій Свічинський. Нові обличчя РДА

Сергій Білюк. Нові обличчя РДА

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s