Роботу щодо створення національного природного парку “Куяльницький” потрібно прискорити


Роботу щодо створення національного природного парку «Куяльницький» потрібно прискорити.  Про це заявив виконуючий обов’язки Міністра екології та природних ресурсів України під час зустрічі з заступником голови Одеської обласної ради Петром Хлицовим.

Роботи щодо створення національного природного парку «Куяльницький» проводяться з 2009 року.

Мінприроди схвалило клопотання Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Одеській області щодо створення Парку загальною площею 9873,3 гектара на території земель запасу Іванівського (1059,9 гектара), Біляївського (1358,39 гектара), Комінтернівського (7370,01 гектара) районів Одеської області і м. Одеса (територія санаторію ім. Пирогова 85 гектарів).

«Створення НПП «Куяльницький» забезпечить повноцінну комплексну охорону Куяльницького лиману та раціонального використання його ресурсів для відпочинку і оздоровлення населення. Тому вважаю доцільним максимально прискорити процес створення Національного природного парку «Куяльницький», – зазначив Сергій Курикін.

Крім того, в.о. Міністра наголосив, що надання території Куяльницького лиману статусу національного природного парку «Куяльницький» та створення спеціальної адміністрації установи з відповідною кількістю штату і державним фінансуванням дозволить забезпечити належну охорону його природних комплексів, контроль за використанням природних ресурсів, створення нових робочих місць та активізує соціально-економічний розвиток регіону.

Джерело – Мінприроди

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s