Благодійний концерт до Дня Незалежності: внесок в обороноздатність Країни


21 серпня на Вишиванкому фестивалі традиційно починаєтья святкування Дня Незалежності. Організатори запрошують всіх урочисто відкрити Свято Незалежності нашої країни на благодійному фортепіанному концерті, що відбудеться в Одеському літературному музеї о 19:00.

Для вас гратимуть видатні одеські піаністи Юрій Кузнєцов та Сергій Терентьєв. Недоторканні класичні твори та власні інтерпретації маестро звучатимуть в цей вечір заради певної мети.

Прихід на концерт – це благодійний внесок в обороноспроможність України. Бо кошти, зібрані під час концерту, підуть на стипендійну програму для кращих курсантів факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії та Військової академії Одеси. Таким чином ми підтримаємо найбільш патріотичних і талановитих курсантів у прагненні розвиватися у своїй професії й захищати Україну.
Чому ця стипендійна програма саме для них? Людям, що поклялися захищати свою країну, сьогодні понад усе потрібна підтримка. Незламна віра в те, що про них пам’ятають. Відчуття того, що вони не одні. Вони вже знайшли в собі сили, щоб стати на цей шлях. Тепер ми повинні допомогти їм не зректися від свого вибору.
Концерт відбувається за підтримки Манифест МИРАОдесский литературный музей, а також за участі Управління культури і туризму, національностей та релігій Одеської обласної державної адміністрації.
Благодійний внесок при вході: від 250 гривень.
Білет можна купити за посиланням http://vf21.ticketforevent.com або у Hub Гостинній (Грецька, 1а) з 10.00 до 21.00. По всім питанням дзвоніть +38 (063) 5776126 Дарина.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s